بررسی واقعیت: آیا این عکس صحنه آغازین بایدن است که در کاخ سفید ساخته شده است؟

[ad_1]

تصور می شود تصویری که در فیس بوک به اشتراک گذاشته شده صحنه ای را نشان می دهد که برای مراسم تحلیف رئیس جمهور منتخب جو بایدن ، که در مقابل کاخ سفید در حال ساخت است ، مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

جمله: نادرست

این عکس در واقع تریبون هایی از مراسم تحلیف رئیس جمهور سابق بیل کلینتون در سال 1993 را نشان می دهد.

تأیید حقایق:

این تصویر نمای هوایی کاخ سفید را با آنچه دایره سرخ تعریف می کند مرحله ای است که برای کشف بیداد شمال توسط بایدن تعریف شده است نشان می دهد. آسوشیتدپرس در 7 نوامبر بایدن را به عنوان برنده پیش بینی شده انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 اعلام کرد.

در زیرنویس آمده است: “اگر روز بدی دارید ، به یاد داشته باشید که ترامپ در حال تماشای ساخت سکوی افتتاحیه بایدن در مرغزار شمالی کاخ سفید است.” “طی 59 روز آینده.” (مرتبط: آیا این تصویر “مگا رالی” برای دونالد ترامپ در دی سی را نشان می دهد؟)

با این حال ، این تصویر در واقع مربوط به سال 2020 نیست. یک جستجوی عکس معکوس نشان داد که این عکس در هنگام مراسم تحلیف کلینتون در سال 1993 گرفته شده است و عکس نشان دهنده رژه آغازین است ، نه یک صحنه. عکس سال 1993 را می توان در وب سایت بایگانی مitutionsسسات اسمیتسونیان یافت.

طبق گفته WUSA 9 ، ساخت صحنه مراسم تحلیف در سال 2021 در پایتخت در 29 سپتامبر آغاز می شود. در حالی که برخی از اعضای شورای DC ، از جمله رئیس شورای شورای ، فیل مندلسون ، نگرانی ها را در مورد ایمنی تماشاگران در طول همه گیر اعلام کردند. از ویروس کرونا ، واشنگتن پست گزارش داد که ساخت غرفه ها نیز در حال انجام است.

طبق کمیته مشترک مراسم تحلیف کنگره ، مراسم تحلیف بایدن در تاریخ 20 ژانویه 2021 ، در جبهه غربی پایتخت ایالات متحده آمریکا برگزار می شود.

[ad_2]

منبع: outlandernews.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram followershtml nullednulled themes