بررسی واقعیت: آیا این تصویر آرم و شعار سیستم رای گیری Dominion را نشان می دهد؟

[ad_1]

پستی که در فیس بوک به اشتراک گذاشته شده ادعا می کند شعار Dominion Voting Systems “تغییر روش رأی دادن مردم” است و آرم آن یک رأی قرمز است که در یک جعبه با یک رأی آبی قرار دارد.

جمله: نادرست

به گفته سخنگوی شرکت ، آرم Dominion Voting Systems حاوی رای آبی نیست و همچنین شعار آن “تغییر روش رای گیری مردم” نیست.

تأیید حقایق:

به نقل از واشنگتن پست ، طی چند هفته پس از انتخابات ، شرکت فناوری انتخابات Dominion Voting Systems مورد ادعاهای بی اساس درباره تقلب در رای دهندگان قرار گرفته است. دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا ، در توییتر ادعاهای نادرستی درباره این شرکت مطرح کرده است ، از جمله ادعا می کند که این شرکت “رای خود را به رئیس جمهور منتخب جو بایدن” تغییر داده است.

کمیته اجرایی شورای هماهنگی دولت زیرساخت های انتخاباتی و شورای هماهنگی بخش زیرساخت های انتخاباتی اظهار داشتند که “هیچ مدرکی وجود ندارد که نشان دهد هر سیستم رأی گیری آرا votes را پاک یا از دست داده ، آراtered را تغییر داده یا به هیچ وجه مورد خدشه قرار گرفته است.” Dominion Voting Systems همچنین اتهامات مربوط به تقلب در آرا وب سایت خود را “قاطعانه رد می کند”.

به نظر می رسد که این تصویر مشترک به ادعاهای مشابه اشاره دارد و ادعا می کند که آرم Dominion Voting Systems یک بولتن قرمز را وارد یک جعبه و یک آبی می کند ، در حالی که متن داخل تصویر نیز حاکی از این است که شعار شرکت “تغییر روش که مردم به آن رأی می دهند. ” در زیرنویس آمده است: “این آرم و شعار Dominions است ، شرکت سازنده دستگاه های رأی دادن. آرم آنها به معنای واقعی کلمه نشان می دهد که یک رای قرمز وارد می شود ، یک رای آبی نیز بیرون می آید. یک تصادف؟ پنهان شدن در چشم ها ، تقریباً مشابه. “

با این حال ، تصویر نشان یا شعار واقعی شرکت را نشان نمی دهد. نسخه های بایگانی شده وب سایت Dominion Voting Systems در سال های مربوط به سال 2006 نه نشان و نه شعار عکس مورد استفاده در وب سایت را نشان نمی دهد. بررسی کنید که واقعیت شما هیچ سابقه ای در مورد شرکت با استفاده از شعار “تغییر روش رأی دادن مردم” در جستجوی اینترنتی پیدا نکرده است و در هیچ کجای وب سایت Dominion Voting Systems وجود ندارد.

آرم Dominion Voting Systems ، که در وب سایت قابل مشاهده است ، فقط شامل نمودار یک بولتن قرمز است که به صندوق قرمز رأی وارد می شود ، همراه با کلمات “Dominion Voting”. به نظر می رسد نمودار آگهی آبی رنگ در تصویر انتشارات روی آرم اصلی قرار گرفته است. (مربوط می شود: آیا رئیس اوباش فیلادلفیا برای تولید 300000 رأی گیری برای جو بایدن استخدام شد؟)

کی ام استیمسون معاون امور عمومی Dominion Voting Systems در ایمیلی برای بررسی واقعیت شما چنین ادعاهایی را رد کرد و گفت: “این تصویر دکترای آرم این شرکت است. این شعار ادعایی نیز نادرست است / هرگز توسط این شرکت استفاده نشده است. “

[ad_2]

منبع: outlandernews.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram followershtml nullednulled themes