بررسی واقعیت: آیا الیزابت ترامپ گراو این توییت را در حمایت از برادرش دونالد ترامپ ارسال کرده است؟


تصویری که در فیس بوک به اشتراک گذاشته شده است توئیتی در حمایت از دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا ، را که خواهرش الیزابت ترامپ گراو ارسال کرده است نشان می دهد.

در زیرنویس آمده است: “بتی ترامپ ، برادر ترامپ را الهام بخش و تشویق می کند”.

جمله: نادرست

این توییت از یک حساب تقلیدی تقلیدی در حال تعلیق است.

تأیید حقایق:

این تصویر چیزی را نشان می دهد که بسیاری از کاربران فیس بوک ادعا می کنند در 18 نوامبر توسط الیزابت ترامپ گرا توئیت شده است. این در حالی است که دونالد ترامپ همچنان نتایج انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 را به چالش می کشد ، گسترده شده است ، حتی اگر جو بایدن معاون رئیس جمهور سابق پیروز شود.

الیزابت ترامپ گراو در توییتر پیشنهاد داد: “این انتخابات باعث شد که من سکوت خود را بشکنم و از طرف خانواده ام صحبت کنم.” “برادرم دان در این انتخابات پیروز شد و تا آخر با آن مبارزه خواهد کرد. ما همیشه یک خانواده مبارز بوده ایم. همه ما به او و کارهایی که برای کشورمان انجام داده بسیار افتخار می کنیم. 4 سال بیشتر! “

وب سایت وین دوپری مجری رادیو محافظه کار مقاله ای را براساس توئیت ادعایی منتشر کرد که خواهر رئیس جمهور “بیانیه ای نادر و جسورانه در مورد [the] انتخابات در سال 2020 “و ثابت کرد” چقدر به برادرش اعتقاد دارد. ” دونالد ترامپ بازتوییت مجدد مقاله در تاریخ 20 نوامبر ، اظهار نظر: “متشکرم الیزابت ، عشق!”

در حقیقت ، این توئیت از روی تقلید مسخره آمیز در حسابTheBettyTrump منتشر شد که ارتباط قابل مشاهده ای با الیزابت ترامپ گراو ندارد. طبق بیزینس اینسایدر و توییت برای روشن شدن اینکه قبلاً یک حساب تقلیدی بود متوقف شده است به دلیل نقض قوانین توییتر (مرتبط: آیا فصل 45 کتاب هنر معامله دونالد ترامپ به خوانندگان می گوید “هرگز شکست را قبول نکنید”؟)

حتما بخوانید:
تغییر تعریف جذب سرمایه گذاری خارجی طرح های "تصویب واقعی" جایگزین طرح های تایید شده شدند

تنظیم کننده پشت این حساب در توییتر خود نوشت: “من قبلاً توضیح می دادم که تقلید می کردم. دستگاه Wayback. “@ WayneDupreeShow را سرزنش نکنید … این به من بستگی دارد که من این را صریح اعلام نکردم. امیدوارم همه من را ببخشید – از اینکه سردرگمی ایجاد می کنید احساس بدی داشته باشید. عشق! “

وب سایت Dupree مقاله خود را به روز کرد تا منعکس کند که “حسابی که ما ادعا کردیم” الیزابت ترامپ “در این مقاله است در واقع یک حساب تقلیدی است.” زنی که در Vice News به عنوان خواهر ترامپ معرفی می شود ، روز جمعه به این نشریه گفت که او “در تلاش برای حذف” حساب پارودی است و “او به توییتر تعلق ندارد”.

واشنگتن پست در اواخر ماه اوت گزارش داد که الیزابت ترامپ گراو “مورد توجه مردم نیست”.

این بررسی واقعیت در FactChat در IFCN 2020 برای انتخابات ایالات متحده #Chatbot در WhatsApp موجود است. برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید
منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید