بررسی واقعیت: آیا آدرس شکرگذاری جو بایدن فقط 1000 بازدید داشته است؟

[ad_1]

یک پست ویروسی در اینستاگرام ادعا می کند که آدرس رئیس جمهور منتخب جو بایدن فقط 1000 بازدید آنلاین داشته است

جمله: نادرست

در حالی که به نظر می رسید توئیت روی صفحه نمایش در واقع نشان می دهد 1000 نفر در یک لحظه به طور زنده آدرس توییتر را تماشا می کنند ، این توییت جریان های دیگر را گزارش نمی دهد. بسیاری از رسانه های مهم میزبان جریان هایی بودند که هرکدام تا 26 نوامبر بیش از ده ها هزار بازدید داشته اند.

تأیید حقایق:

تصویری که نشان می دهد a حساب توییتر طرفدار ترامپ، در روزهایی منتشر شد که بایدن در 25 نوامبر ، یک روز قبل از شکرگذاری ، سخنرانی کرد. صفحه یک توییت را به دست می آورد که در آن نوشته شده بود: “جو بایدن خواب آلود 1000 مخاطب عظیم برای پیام ویژه شکرگذاری LIVE خود داشت ، 799990000 نفر دیگر کجا بودند؟”

با بررسی جریان های مختلف آنلاین از آدرس بایدن توسط Check Your Fact مشخص شد که وی بیش از 1000 بازدید کننده را به صورت آنلاین پذیرفته است. (مرتبط: آیا 6000 رأی متقلبانه برای جو بایدن در آریزونا پیدا شد؟)

آدرس بایدن به طور مستقیم از سیستم عامل های مختلف مانند یوتیوب و فیس بوک پخش شد. نسخه بایگانی شده جریان YouTube در YouTube مبارزات بایدن در 25 نوامبر این ویدئو را با بیش از 36000 بازدید نشان می دهد. در زمان انتشار ، همان ویدئو بیش از 109000 بازدید داشته است.

اخباری مانند USA Today ، CNBC ، CBS News و PBS NewsHour نیز سخنرانی را در کانال های YouTube مربوطه خود پخش می کنند. به عنوان مثال ، طبق نسخه بایگانی شده ویدیو در YouTube ، جریان CNBC بیش از 29000 بازدید در صبح 26 نوامبر نشان داد. جریان های CBS News و PBS NewsHour در تاریخ 26 نوامبر ، به ترتیب 72،300 و 21،700 بازدید ، صفحات بایگانی شده در نمایشگاه Wayback Machine را به خود اختصاص دادند.

بایدن این آدرس را در حساب های فیس بوک و توییتر خود قرار داده است. هنگام ارسال پست ، نسخه صفحه فیس بوک بایدن بیش از 583000 بازدید داشته است ، در حالی که نسخه موجود در نمایه انتقال وی در توییتر بیش از 79،500 تماشاگر.

ادعای نادرست احتمالاً از یک ناشی می شود توییت کردن نمایش یک عکس به ظاهر از 1000 نفر که در یک نقطه در Twitter Thanksgiving در Biden مستقر می شوند. یک شبکه خبری آمریکا و رئیس جمهور دونالد ترامپ این ادعا را تقویت کرد که آدرس وی فقط 1000 بیننده را به خود جلب کرده است.

با این حال ، این توییت نتوانست تمام سایت های خبری مختلفی را که همزمان سخنرانی بایدن را پخش می کنند ، در نظر بگیرد. ما این گفته را خلاف واقع می دانیم.[ad_2]

منبع: outlandernews.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram followershtml nullednulled themes