برترین کشورهای تولید کننده ورق گالوانیزه در جهان :: اخبار بازار آهن

اهمیت اعتنا به این که ورق فولادی گالوانیزه از تراز کاربرد بالایی برخوردار می باشد، به همین دلیل هست که اساسی مرحله تقاضای فراوان بالا هست و در حجم مختلف از همین مرکز خریداری می‌ شود. این رغبت سبب خوردگی و ترکیبات شیمیایی فولاد می شود و آن را از در بین می‌برد؛ و به دلیل مجزاسازی متلاشی می‌شود. نهایی و تکان دهنده‌ترین نمونه همین امر در زمین‌لرزه در ترکیه منطقه مارامارا تماشا گردید. گالوانیزاسیون به طریق غوطه وری گرم یک طریق پوشش دهی به وسیلهٔ فلز روی می‌باشد؛ و در غایت روند پوشش، آهن مهم بر روی پیوند شیمیایی تشکیل می‌دهد. گالوانیزاسیون به روش غوطه وری گرم به لهجه معمولی یک پوشش است که در آهن یا این که فولادی که از نظر مخلوط و طراحی مناسب برای گالوانیزه می باشد توسط فروبردن در وان مذاب بر روی تشکیل می‌گردد.

  • این شوره در صورتی که در مدت زمانه مشخصی برطرف نشود، تغییر تحول رنگ می‌دهد و سیاه، قرمز رنگ یا قهوه‌ای خواهد شد.
  • دقت داشته باشید که کشیدن برس سیمی بر بر روی ورق لایه گالوانیزۀ آن را هم از میان می‌برد.
  • استفاده از کابینت فلزی در آشپزخانه از محصول ورق گالوانیزه باعث می‌شود تا علاوه بر ارتقاء مقاومت در علیه زنگ زدی، در مقابل ضربه هم از خود مقاومت نشان دهد.
  • برخی از مواد در معرض گوشه و کنار خورنده، به شتاب یک لایه حافظ به اسم لایه پسیو بر مرحله خود تشکیل می‌دهند که می‌تواند تا حد قابل قبولی جلوی این زنگ زدگی را بگیرد.
  • اندازه‌گیری دقیق ضخامت پوشش اساسی اعتنا به نیاز هم از مزایای طریق گالوانیزه سرد است.

پیشنهاد می کنیم که در صورتی که قصد خرید کردن ورق گالوانیزه دارید اهمیت کارشناسان در مجموعه آهن پرایس در تماس باشید. امیدواریم که توانسته باشیم دیتاها مفیدی در زمینه خرید کردن ورق گالوانیزه در سرویس شما دوستان عزیز قرار دیتا باشیم. در کشور ایران کارگاه فولاد مبارکه، هفت الماس، کاشان، تارازو ماشین شهرکرد از برگزیدگان تولیدکنندگان همین ورق هستند. این شرکت ها بالاترین میزان مرغوب بودن را در تولیدات خویش دارا هستند ولی سوله کاشان کلیدی تنوع بالا و استحکام و جاذبه مطلوب است. تیم اتومبیل شهرکرد در راستا ساخت بدنه اتومبیل گزینه به کار گیری قرار می‌گیرد و در صنعت خودروسازی کاربرد دارد. از نظر بها تولیدات کارخانه کاشان بهترین بها را ارائه می نماید و از حیث مقدار مصرف ابتدا سوله کاشان آن‌گاه کارگاه هفت الماس و تاراز بیشترین سهم بازار را دارند.

قیمت هر متر مربع ورق گالوانیزه

به ورق فولادی که پوشش فلز بر روی به آن داده شده میباشد ورق گالوانیزه گفته می‌شود. ناخالصی‌هایی در مواد مذاب روی وجود دارد و صورت گیری کریستال‌ها بر روی سطح ورق سبب ساز نوعی طرح بر روی ورق گالوانیزه شده که به آن گل گالوانیزه گفته می‌شود. فولاد بر اثر تماس دارای اکسیژه خورده شده و زنگ زدگی صورت می دهد، در مراحل زنگ زدگی اکسيژن و سایر عناصور به داخل بافت فولاد شکافت می نماید و حبابهایی را ساخت می نمایند که از باطن منجر پوسیدگی می شوند. وقتی که همین حباب ها می ترکند شما اثرها زنگ زدگی را مشاهده خواهید کرد ! گالوانیزه پوششی از جنس روی هست که در سطح فولاد پوشانده می شود و از پوسیدگی و خوردگی فولاد دوری میکند.
همچنین وزن پوشش بر روی از 100 گرم بر متر مربع تا 750 گرم بر متر مربع متغیر است. وزن پوشش روی حساس ضخامت ورق فولادی و کاربرد ورق فولادی گالوانیزه گوناگون است. قدمت اثر گذار ورق گالوانیزه در موقعیت متفاوت به نقل از سایت جوی در جدول ذیل آورده شده است. در صورتی که ورق گالوانیزه در محیطی قرار گیرد که گردش هوای آزاد در آن وجود نداشته باشد یا هوا با رطوبت بالایی باشد، احتمال تشکیل شوره سفید روی آن است.
بعد از پزشک معالج لوئیجی، دانشمند دیگری به اسم الساندرو ولتا، تحقیقات متعددی درباره خاصیت مخلوط این دو عنصر انجام بخشید و همت کرد تا بتواند از واکنش‌های مخرب آهن جلوگیری کند. در نهایت، همین سورل بود که توانست پدیده گالوانیزاسیون را کشف کرده و اهمیت قرار دادن آهن در مواد مذاب، ورق گالوانیزه را ایجاد کند. یعنی اولی سوله ایجاد ورق گالوانیزه در سال ۱۸۵٠ میلادی و در بریتانیا تاسیس شد. حساس گذشت زمان، بشر اکثر به این محصول احتیاج پیدا کرد و همین موضوع باعث شد تا در کشورهای دیگر نیز کارخانه‌هایی به جهت تولید ورق گالوانیزه تاسیس شوند.
دسته‌بندی نشده
در همین روند تولید ورق های فولادی مهیا را در یک استخر بر روی می غلتانند تا کاملا به این عنصر آغشته گردند. در همین شیوه از ساخت ورق گالوانیزه 0.6 میل، حساس وارد نمودن عنصر اکسیژن و ساخت یک لینک و پیوند متالورژیکی در بین فولاد و بر روی عمل گالوانیزاسیون به آسانی رخ می پذیرد. عنصر بر روی در این استخر به صورت مذاب می باشد و مهم مرتبه حرارت 460 سکو سانتیگراد است. آن گاه از بیرون نمودن ورق ها عنصر روی با اکسیژن و کربن واکنش می دهد و یک لایه مقاوم در برابر خوردگی روی ورق های گالوانیزه تولید می کند.
بدیهی است که هرچقدر دوران برطرف کردن شوره‌های سپید از مرحله ورق‌های گالوانیزه به تعویق بیفتد، مقدار خوردگی و باریک شدن در تراز ورق‌ها بیشتر و عمده می‌شود. خطر شوره‌های سفید به مرور زمانه آنقدر بخش اعظم و بخش اعظم می شود که دیگر هیچ راه و روش فراری از آنها وجود ندارد و باید شاهد پیدایش سوراخ‌های ناخوشایند و یا از بین رفتن ورق‌های گالوانیزه بود. برای نصب ورق‌های گالوانیزه نیاز به‌ صرف زمان متعددی برای آماده‌سازی سطح، رنگ کردن و یا بازرسی آن نخواهد بود. همینطور در صورت نیاز به تعمیر، پوشش گالوانیزه این ورق‌ها را به‌راحتی و فارغ از نیاز اساسی هیچ آزمایش مخربی و تنها از طرز دیده می‌توان کنترل و بازرسی نمود. پوشش گالوانیزه حساس ساختار متالورژیکی خاصی بوده که مقاومت مطلوب در برابر صدمات مکانیکی، سایش و خوردگی را تضمین می‌نماید. امروزه صنعت ساختمان‌سازی هم یار با پیشرفت تکنولوژی در دنیا به ساخت‌وساز مدرن بر روی آورده و به دنبال استفاده از مصالح مطمئن و باکیفیت است.
و نکته دیگر که در عالی بودن ورق گالوانیزه کلیدی دارااست و اما کاملا حساس کیفیت و مشخصات مورد درخواست هم در رابطه هست ارزش ورق می باشد. طبیعتا ورق گالوانیزه عالی در حالت یکسان مهم توجه به مشخصات مورد نیاز، ورقی میباشد که بها آن ذیل تر باشد. چسبندگی پوشش روی به ورق فولادی پایه از دست اندرکاران دیگر عالی بودن ورق گالوانیزه می باشد. در همین راستا اصلی باز‌نگری لایه های آلیاژی می قدرت عنوان نمود چه پوششی خوب تر خواهد بود.
برای هر آیتم از دست اندرکاران مفید بر وزن ، استانداردهای خاصی انتخاب شده که درهنگام خرید باید موردتوجه قرار بگیرند. سو‌مین طرز به جهت تشخیص استاندارد بودن ورق‌های گالوانیزه ، اعتنا به گل‌های موجود بر روی تراز آن است. هر ورق گالوانیزه که گل‌های ریز یا روشن داشته باشه ، میزان مرغوب بودن آن‌ها بالاتر بوده و به‌صورت استاندارد ساخته شده‌. لکه‌های سیاه بر روی مرحله ورق‌های گالوانیزه به‌خاطر جوشکاری ساخت میشن. علاوه‌بر لکه‌های سیاه رنگ ، لکه‌های سپید یا زردرنگ نیز از مشکلات ظاهری ورق‌های گالوانیزه هستن و نباید در لابه‌لای ورق دیده شوند. همچنین بایستی بدونید که ورق‌های گالوانیزه به ادله مقاومت بالایی که در برابر عامل ها بیرونی دارن در حین پروسه حمل و نقل و کارگزاری ، کمتر از بقیه ورق‌های فولادی آسیب می‌بینن.

حتما بخوانید:
اتوبار محدوده بلوار تعاون

زنگ زدگی چیست؟

اما در شیوه گالوانیزه سرد، ورق ها اهمیت ظواهر پر‌نور تر و شفافی می باشند. قیمت ورق گالوانیزه به کارداران متمایز بستگی دارااست که در ادامه قصد داریم به 5 گزینه از مهم‌ترین‌های آن اشاره کنیم. ۴- ساندویچ پانل‌ها که در ساختمان‌سازی کاربرد متعددی دارند و گاهی جایگزین مصالح سنتی می‌شوند، نشان دهنده یک عدد دیگر از موردها مصرفی ورق گالوانیزه می‌باشد. اما ورق گالوانیزه بصورت مخصوص و جزیی تر در صنعت های گوناگون کاربرد دارد.

استعلام قیمت

موضوع ضخامت ورق های گالوانیزه اثر گذاری مستقیمی بر بر روی وزن نهایی کالا هم دارد. به عنوان مثال چنانچه نیاز به تولید یه آبگرمکن سبک داشته باشید، حتمی است تا از یک ورق گالوانیزه سبک اهمیت ضخامت اندک استعمال کنید. حیاتی توجه به اینکه احتمال پاشیده شدن آب و یا شستشوی کابینت در آشپزخانه دوچندان است، کلیدی استعمال از ورق‌های گالوانیزه سفید رنگ در ساخت کابینت پیش ساخته شده همت در ارتقا مقاومت کابینت در برابر زنگ زدگی و خوردگی است. یکی از از رایج‌ترین روش‌های ایجاد ورق گالوانیزه، روش گالوانیزه گرم یا غوطه‌وری است. از آنجایی که تولید همین فرآورده روش‌های متفاوتی را در بر می‌گیرد، قصد داریم به معرفی فرآیند طرز غوطه‌وری بپردازیم که شامل ۹ تراز است. باتوجه فاکتورهای متفاوتی که ورق های گالوانیزه دارند، آن ها را نوع بندی کرده که با ‌ترین همین فاکتورها شیوه ایجاد و دسته شکل ‌دهی آنهاست.

کاربرد ورق گالوانیزه در صنایع خانگی و شیمیایی

غلظت اسیدی این محلول بایستی در بین 10 تا 15 % و دمای آن دربین 60 تا 80 جايگاه باشد. ما همت کردیم که در همین نوشته در بیانی بی آلایش فولاد و ورق گالوانیزه را به جهت شما تعریف نمائیم تا قابلیت آشنایی بیشتری را به جهت شما مهیا آوریم. شما می توانید از همین فولاد همانطور که گفته شد در صنایع و عرصه های مختلف به کارگیری نمایید. همچنین می توانید به جهت اجرای کف کاذب ها از کف کاذب گالوانیزه که ساخت شرکت فنی و مهندسی کارنو هست استفاده کنید.

حتما بخوانید:
ترس؟ نه اگر از لباس بچگانه به روش درست استفاده کنید!

تفاوت‌های ورق روغنی و گالوانیزه در چه مواقعی است؟

مزایای استفاده از همین نحوه همین میباشد که ضخامت ورق را می‌توان به طور دقیق حفظ نمود. اما اهمیت محدودیتی هم میباشد که دستیابی به پوشش‌های کلفت ورق گالوانیزه حساس این نحوه امکان‌پذیر نیست. در این مورد ها بهترین قیمت ورق آلومینیوم طریق فرو بردن ورق در محلول های اسیدی برای زنگبری و رفع شوره است. به جهت دوری از ساخت مشکلاتی نظیر شوره، زنگ زدگی و پوسیدگی در ورقها پیشنهاد می شود ورقها حیاتی مسافت از یکدیگر محافظت شوند. به عبارتی می قدرت گفت درصورتیکه فلز روی را به عنوان پوششی به جهت ورق های فولادی به کار گیرند منجر تولید ورق گالوانیزه خواهد شد. حال ممکن هست این سوال در ذهن شما ساخت شود که چنانچه کلیدی گذشت زمانه پوشش بر روی از میان رفته یا شکسته شود این ورق آسیبی خواهد دید یا این که خیر؟ در پاسخ می بایست بگوییم که ورق گالوانیزه در گیر آسیبی نخواهد شد و در معرض زنگ زدگی قرار نمی گیرد. درصورتیکه ارتفاع قدمت ورق گالوانیزه برای خرید کننده با داشته باشد آنگاه خوبتر میباشد به جور نحوه ایجاد این کالا توجه کند و کیفیت پوشش برگه ها را اساسی اعتنا بیشتری بسنجد. مشتری باید موقعیت محیط کار خویش را در نظر بگیرد تا از این طرز بتواند با استمرار ترین نوع ورق گالوانیزه را در بعد ها و وزن استاندارد، سفارش دهد. هر چه مقدار ضخامت ورق گالوانیزه به جهت رابیتس اکثر باشد، مقاومت آن نیز بالاتر است. استفاده ای ورق های گالوانیزه در مقایسه حیاتی ورق های دیگر از لحاظ اقتصادی به صرفه تر می باشد . از دیگر خاصیت همین ورق می قدرت به اقتدار تغییر و تحول رنگ و صورت پذیری این ورق اشاره کرد . همانطور که گفته شد او‌لین و اهمیت ترین خصوصیت این ورق مقاومت در برابر اکسید شدن و خوردگی است . در ادامه به تحلیل ظریف ورق های گالوانیزه و خصوصیت های آن می پردازیم . همین طریق سرعت بالایی دارااست و سپس از سرد شدن ورق، می اقتدار از آن به کارگیری کرد. در صورتی که انواع متمایز از ضخامت های ورق گالوانیزه را در لحاظ بگیریم و کاربردهای هر کدام را ردیف کنید در غایت متوجه خواهید شد که لبریز کاربردترین ورق گالوانیزه با ضخامت 0.6 میل می باشد. به این ترتیب مزایای فروش ورق گالوانیزه 0.6 میل نسبت به سایر ورق های گالوانیزه بخش اعظم است. هر ضخامتی از ورق گالوانیزه می تواند مزایای فروش مختص خود را داشته باشد.

آیا شوره سپید می تواند خطرناک باشد؟

انواع مختلفی از ورق گالوانیزه 0.6 میل از حیث رنگ در بازار وجود دارااست که می توانید بر حسب نیاز صنعت تان اقدام به خرید کردن آن نمایید. پوشش رنگ الکترواستاتیک و روش کوره ای می تواند باعث به تفاوت رنگ ورق گالوانیزه 0.6 میل شود. مثال اش ورق گالوانیزه که مقاومت عجیبی در برابر پوسیدگی و زنگ زدگی دارد. فولاد و آهن به خودی خود کلیدی مقاومت مقداری در برابر اکسید شدن میباشند و مضاعف زخم پذیر می باشند.