برایان كمپ ، فرماندار جورجیا می گوید وزیر امور خارجه ممیزی امضا را انجام نداده است


برایان كمپ ، فرماندار جمهوری خواه ، گفته است كه وزیر امور خارجه گرجستان ، برد رافنسپرگر ، هنوز دستور ممیزی امضاها را نداده است و طبق قانون ، رافنسپرگر تنها یكی در ایالت است كه می تواند آن را سفارش دهد.

کمپ با فاکس نیوز مصاحبه کرد و در مورد ممیزی امضا س whichال کرد که وی رافنسپرگر را مقصر می داند و می گوید معتقد است این کار باید انجام شود ، اما تصمیم او نبوده است. کمپ این را پس از شنیدن ادعاهای جدید کمیته فرعی دادگستری سنا در مورد ادعای تقلب در انتخابات شهرستان فولتون ، جورجیا ، با نوار ویدیویی ادعا کرد که شواهدی برای شمارش آرا وجود دارد ، بدون اینکه کسی آنها را نگاه کند.

كمپ گفت: “من زودتر تماس گرفتم تا امضاها را حسابرسي كنم.” “بدیهی است وزیر امور خارجه ، طبق قوانین وی [state] قانون اساسی باید این دستور را می داد و او این کار را نکرد. “

“من فکر می کنم باید انجام شود. به خصوص فکر می کنم [given] آنچه امروز دیدیم س questionsالات بیشتری را ایجاد می كند. “كمپ ادامه داد.

کلی لوفلر ، رئیس جمهوری جمهوری گرجستان و دیوید پردو ، که در ماه ژانویه با دور دوم انتخابات روبرو شدند ، از رافنسپرگر خواستند که برای انتخابات ایالت در 9 نوامبر استعفا دهد و گفت آنها از نحوه شمارش آرا ناراضی هستند. این دو سناتور به رافنسپرگر گفتند که نباید آرای غیرقانونی شمارش شود و وی را به عدم اطمینان از شفافیت در انتخابات متهم کردند.(مربوط می شود: سناتورهای جورجیا لوفلر ، بیانیه مشترکی در مورد برکناری پردو با دعوت از وزیر خارجه GA برای استعفا)

حتما بخوانید:
چرا عمل جراحی زیبایی پلک انجام می شود؟

“شکست های زیادی در انتخابات گرجستان در سال جاری وجود داشت و آخرین انتخابات مشکلات موجود در سطح ملی را برجسته کرد. اگرچه سرزنش قطعاً جای دیگری است ، اما در پایان پول با وزیر امور خارجه متوقف می شود. حکومت ضعیف و عدم شفافیت وزیر امور خارجه غیرقابل قبول است. انتخابات عادلانه مهمترین اساس بنیان دموکراسی ماست. وزیر امور خارجه نتوانست انتخابات عادلانه و شفاف برگزار کند. “

لوفلر در دور دوم با رافائل وارنوک ، رقیب دموکرات روبرو خواهد شد ، در حالی که پردو با یک بازی برگشت مقابل جان اوسوف ، رقیب دموکرات خود روبرو خواهد شد.
منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید