“بدون فساد”: جان بولتون می گوید ترامپ فلسفه ندارد ، سپس اعتراف می کند که حزب جمهوری خواه را گسترش داده است


جان بولتون ، مشاور سابق امنیت ملی گفت رئیس جمهور دونالد ترامپ “هیچ فلسفه ای ندارد” ، اما بعداً اعتراف کرد که حزب جمهوری خواه را گسترش داده است.

بولتون روز یکشنبه در ایالت اتحادیه به جیک تاپر ، مجری CNN پیوست تا در مورد عدم پذیرش رئیس جمهور برای واگذاری جو بایدن معاون رئیس جمهور سابق در انتخابات سال 2020 بحث کند و گفت که حزب باید راهی برای پیشبرد بدون ترامپ پیدا کند. (مرتبط: در اینجا همه افراد نزدیک به ترامپ هستند که قبلاً ثبت شده اند و تاریخ اقیانوس اطلس را انکار می کنند)

نگاه میکنم:

تاپر چالش های حقوقی فعلی مبارزات انتخاباتی ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری را ذکر کرد و از بولتون پرسید که آیا وودی ترامپ و شهردار سابق جمهوری خواه نیویورک رودی جولیانی می تواند در قبال کل حزب پاسخگو باشد؟

“یک بار جولیانی را به خوبی در متن اوکراین و این رسوایی توصیف کردید و آن را به عنوان نقل قول توصیف کرد ، یک نارنجک دستی که همه را منفجر خواهد کرد. آیا الان این اتفاق می افتد؟ تاپر پرسید.

بولتون توضیح داد که مسئله فوری دو دور دوم انتخابات سنای ایالات متحده است که در اوایل ژانویه در جورجیا برگزار می شود – و این می تواند برای جمهوریخواهان کنترل سنا را به همراه داشته باشد.

بولتون گفت: “این یک واقعیت سیاسی سرد و سخت است: ترامپ از دونالد ترامپ مراقبت می کند”. “حزب جمهوری خواه باید مراقب کشور و حزب باشد. نه دونالد ترامپ. “

تاپر سپس بولتون را بر علیه جورجیا تحت فشار قرار داد و از وی پرسید آیا فکر می کنید رای دهندگان تمایل بیشتری برای برخورد با صندلی های سنا در آنجا به عنوان بررسی جو بایدن رئیس جمهور منتخب یا توبیخ ترامپ دارند – و بولتون گفت همه اینها به رفتار ترامپ بستگی دارد روزهای بعدی

حتما بخوانید:
پیمانکار طراحی و ساخت استخر در کرج

وی توضیح داد: “هرچه ترامپ دورتر از سیستم انتخاباتی ما بگردد و بدون مخالفت جمهوری خواهان آسیب ببیند ، بیشتر دموکرات ها می گویند این ویژگی حزب جمهوری خواه است و شما نمی توانید با ابزار دولت به آنها اعتماد کنید.”

بولتون در ادامه گفت که ترامپ هیچ ایدئولوژی رهبری واقعی ندارد – و بلافاصله گفت كه وی در گسترش حزب جمهوری خواه موفق شده است ، با این استدلال كه راه پیشبرد این هدف است.

“هیچ فسادی وجود ندارد. انسان هیچ فلسفه ای ندارد و مردم می توانند سعی کنند خطوط بین نقاط تصمیمات او را ترسیم کنند. آنها شکست خواهند خورد. ” “من فکر می کنم او مردم را به حزب وارد کرد ، از دموکرات ها ، از طبقه کارگر ، از یقه های آبی ناراضی بود. من فکر می کنم این عالی است هرچی بیشتر بهتر. من می خواهم یک حزب مانند رونالد ریگان ، خوش بین ، با چشم انداز و تلاش برای متحد کردن کشور پیرامون ارزش های محافظه کارانه. فکر نمی کنم مشکل باشد “

بولتون گفت: “من فکر می کنم برای همه بسیار مهم است که درک کنند ظهر 20 ژانویه ، دونالد ترامپ دیگر رئیس جمهور نیست.” “پویایی بسیار تغییر می کند. نمی گویم ناپدید می شود. متأسفانه این اتفاق نخواهد افتاد … بهتر است اکنون این روند را شروع کنیم تا اینکه صبر کنیم تا صدمات بیشتری وارد شود. “


منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید