“بدون برده داری ، بدون استثنا”: قانون گذاران دموکرات قطعنامه اصلاحیه اصلاحیه سیزدهم را معرفی کردند


جف مرکلی ، سناتور دموکرات اورگان و ویلیام لسی کلی ، نماینده دموکرات میسوری در روز چهارشنبه از اصلاحیه لغو این قانون که اصلاحیه سیزدهم متمم را برای صریح ممنوع کردن همه انواع برده داری ، رونمایی کردند.

با متمم سیزدهم ، برده داری و برده داری غیر ارادی را لغو کرد “به جز مجازاتی برای جرمی که کشور باید به درستی برای آن محکوم شود.”

“اصلاحیه حذف” که توسط مرکلی و کلی ارائه شد ، در اصلاحیه سیزدهم اصلاح می شود و می گوید: “نه برده داری و نه عبودیت اجباری نمی تواند به عنوان مجازات یک جرم تعیین شود.”

مرکلی در بیانیه ای گفت: “آمریکا بر اساس اصول زیبا برابری و عدالت و واقعیت های وحشتناک بردگی و برتری سفیدپوستان استوار است و اگر هرگز قصد اجرای کامل اصول را داریم ، باید مستقیماً با واقعیات روبرو شویم.” وی افزود: “استثنای متمم سیزدهم قانون برده داری ، عدالت کیفری را به عنوان ابزاری برای کنترل نژادپرستانه بر سیاه پوستان آمریکایی و سایر افراد رنگین پوست ، فساد می کند و ما این ارث را هر روز در جلسات پلیس ، دادگاه ها و زندان های سراسر کشور خود می بینیم.”

“برده داری با عدالت سازگار نیست. هیچ برده داری ، هیچ استثنایی “، ادامه داد. (مرتبط: آلباما به حذف عبارات نژادپرستانه از قانون اساسی ایالت رای می دهد)

حتما بخوانید:
قایق بادی «اینتکس» را از فروشگاه «تهران اینتکس» بخواهید - خبرگزاری مهر

“اصلاحیه لغو قانون ما تلاش می کند تا کارهایی را که رئیس جمهور لینکلن با پایان دادن به بند مجازات در سیزدهمین متمم برای از بین بردن کار اجباری غیرانسانی و تبعیض آمیز زندانیان برای سود ، که برای تشویق به تعطیلی بیش از حد آفرو استفاده می شود ، شروع کند. كلی در بیانیه ای گفت: “آمریكایی ها از پایان جنگ داخلی”. “هیچ آمریکایی نباید تحت بردگی غیر ارادی قرار گیرد ، حتی اگر در زندان باشد.”

به نقل از End Slavery Now ، بین سالهای 1866 و 1869 ، آلاباما ، تگزاس ، لوئیزیانا ، آرکانزاس ، جورجیا ، می سی سی پی و فلوریدا اجاره محکومان را اجاره کردند. در کنار بسیاری از “جنایات” دیگر مبتنی بر مجسمه های سرگردان ، جیم کرو و بلک کد ، تا سال 1877 بیکاری جرم بود و با دستگیری مجازات می شد ، طبق “پایان بردگی اکنون”.

بر اساس این گزارش ، تا سال 1898 ، 73 درصد از درآمد سالانه دولت آلاباما از طریق محکومان اجاره ای تأمین می شود.

مرکل و کلای خاطرنشان کردند که بند مجازات سیزدهم ، حبس دسته جمعی ناشی از برده داری را به دلیل انگیزه مالی محکومین قرارداد تسهیل می کند.

لورا پیتر ، معاون برنامه دیده بان حقوق بشر آمریکا ، گفت: “بند مجازات سیزدهم ، میراث برده داری است که اجازه می دهد افراد در زندان ، به طور نامتناسب سیاه و قهوه ای ، برای دهه ها مورد بهره برداری قرار گیرند.” در یک بیانیه. “خیلی دیر شده است که کنگره این زبان را از قانون اساسی ایالات متحده که باید شروع به پایان دادن به سو ab استفاده های خود کند ، خارج کند.”

حتما بخوانید:
این ویدئو لحظه پرواز را با بلندگو مشکوک در تگزاس در حال پرواز ، بیش از باند ، ضبط می کند

به گزارش آسوشیتدپرس ، کارگران بسته لباس می سازند ، مبلمان جمع می کنند و حتی در مبارزه با آتش سوزی جنگل کمک می کنند ، ارزش کالاهای زندان بیش از 2 میلیارد دلار است.

این پیشنهاد تقریباً یک ماه پس از تصویب رای دهندگان در نبراسکا و یوتا برای اصلاح قانون اساسی ایالت ها برای از بین بردن زبان مجازات برده داری و برده داری غیر ارادی ارائه شده است.
منبع: outlandernews.ir