“بخشی از آن تعصب است ، بخشی از آن فساد است”: جولیانی توضیح می دهد که چرا فکر می کند رسانه ها ادعای تقلب در رای دهندگان را نادیده می گیرند


رودی جولیانی روز یکشنبه گفت تعصب ، فساد و تنبلی رسانه ها می تواند توضیح دهد که چرا بسیاری از سایت ها ادعاهای وی را در مورد کلاهبرداری گسترده رای دهندگان در انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 نادیده می گیرند.

شهردار سابق نیویورک پس از اینکه ماریا بارتیرومو مجری برنامه از او پرسید چرا رسانه ها عمدتاً این داستان را نادیده می گیرند ، به فاکس نیوز یکشنبه صبح صبح گفت: “بخشی از آن تعصب است ، بخشی از فساد ، بخشی از تنبلی.”

جولیانی ادامه داد: “بخشی از آن فقط قابل توضیح نیست.” “چگونه می توانید بگویید که این مورد پشتیبانی نمی شود ، در حالی که اکنون نوار پشت نوار بعد از نوار وجود دارد – نوارهایی از همان زنانی وجود دارد که دستگاه های USB را می گیرند و اطلاعات را به طور غیرقانونی از دستگاه ها استخراج می کنند. آنها دیروز در جورجیا بازی کردند و هیچ کس زحمت بازی در این زمینه را ندارد. ” (مربوط می شود: لیندسی گراهام: “اگر در سال 2020 مبارزه نکنیم ، هرگز پیروز نخواهیم شد” ریاست جمهوری دیگر)

این وکیل اصرار داشت که 1000 امضا وجود دارد که “کلاهبرداری گسترده در سراسر کشور” را اثبات می کند. هزار اظهارنامه افرادی که شاهد کلاهبرداری بوده اند وجود دارد. “

جولیانی اصرار داشت که ادعای تقلب در رای دهندگان “به نظر می رسد یک وضعیت کاملاً برنامه ریزی شده و بسیار خوب اجرا شده”. به عنوان مثال ، در همان ساعت 3:30 بامداد شب انتخابات ، بلافاصله پس از انتخابات ، یک کامیون در عقب مرکز شهر دیترویت متوقف شد و 100000 برگ آرا f جعلی تحویل داد. “

حتما بخوانید:
عمل جراحی ژنیکوماستی + عکس و فیلم از مراحل عمل ژنیکوماستی

وی همچنین به ویدیویی مورد مناقشه اشاره کرد که در شبکه های اجتماعی بسیار مورد توجه قرار گرفت اما تنها چند رسانه آن را تهیه کردند که جولیانی گفت تقلب در انتخابات در یک مرکز رأی گیری در جورجیا را نشان داد. (مرتبط: ترامپ ؛ فرماندار جورجیا می تواند جلوی تقلب در رای دهندگان را بگیرد “اگر می دانست چه جهنمی می کرد”)

شهرستان فولتون ، جورجیا. ریک بارون مدیر انتخابات به کارمندان گفت که این به معنای تقلب در رای دهندگان نیست.

وی گفت: “آنچه در این فیلم نشان داده می شود این است كه آنها را از زیر میزها بیرون می آورند ، آنها سطل هایی هستند كه زیر میزهای خود در نزدیكی اسكنرها نگه می دارند ، سپس مهرهای روی آنها را می برند و باز می كنند و برگه های رای را بیرون می آورند.” “این یک درمان عادی بود که در آنجا اتفاق افتاد … علاوه بر این ، ما همه چیز را با وزیر امور خارجه گذراندیم.”

اما جولیانی و تیم انتخاباتی ترامپ اختلاف نظر دارند.

“آنها درها را بستند. آنها به زیر پیشخوان رفتند و حدود 70 یا 80،000 برگه رای بیرون آوردند و آن برگه های جعلی را شمردند ، که بعضی از آنها را شش و هفت بار شمردند. جولیانی گفت: “همه چیز روی نوار ضبط می شود.”

طرفداران و مخالفان رئیس جمهور دونالد ترامپ گفته اند كه ادعاهای وی در مورد تقلب در رای دهندگان بی اساس است و مبارزات انتخاباتی عمدتاً هیچ مدرکی ندارند.

در ستونی در وال استریت ژورنال ، معاون رئیس سابق کاخ سفید کارل روو گفت که نمی تواند “هیچ مدرکی” درباره تقلب سیستماتیک رای دهندگان در انتخابات ریاست جمهوری پیدا کند. (مرتبط: ترامپ ؛ فرماندار جورجیا می تواند جلوی تقلب در رای دهندگان را بگیرد “اگر می دانست چه جهنمی می کرد”)

ویلیام بار دادستان کل ایالات متحده در تاریخ 15 اکتبر سال 2020 با اعضای اداره پلیس سنت لوئیس در سن لوئیس ، میسوری دیدار کرد. (عکس توسط JEFF ROBERSON / استخر / AFP از طریق گتی ایماژ)

جرالدو ریورا ، روزنامه نگار و دوست ترامپ نیز گفت که او اعتقادی ندارد که مقداری تقلب در آرا وجود دارد که می تواند نتیجه انتخابات را به سود ترامپ تغییر دهد ، در حالی که چارلی بیکر ، فرماندار ماساچوست ، ادعاهای ترامپ را ذکر کرد. برای انتخابات به عنوان “به شدت نامناسب” در طی یک کنفرانس مطبوعاتی در 9 نوامبر.

حتما بخوانید:
انتقال بایدن در معرض خطر وقوع چالش های حقوقی ترامپ نیست. از همین رو

هفته گذشته ، ویلیام بار ، دادستان کل کشور گفت که وزارت دادگستری هیچ مدرکی برای اثبات اتهامات جمع نکرده است.


منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید