بخشش ترامپ برای فلین “همه و همه جنایات” را که از تحقیقات مولر ناشی می شود ، پوشش می دهد


بخشش رئیس جمهور دونالد ترامپ برای مایکل فلین ، از مشاور امنیت ملی سابق در برابر دامنه وسیعی از اتهامات کیفری ناشی از تحقیقات وکیل ویژه ، و همچنین تحقیقات بیشماری از اعضای هیئت منصفه بزرگ که نگرانی های حقوقی بالقوه ای را برای فلین ایجاد کرده است ، دفاع می کند.

دادستان های فدرال روز دوشنبه کپی کاملی از بخشش ترامپ را در دادخواست خواستار رد اتهامات علیه فلین به دلیل دروغگویی FBI کردند. فلین در تاریخ 1 دسامبر 2017 ، در تحقیقات مشاور ویژه ای در روسیه به دروغگویی به عوامل اف بی آی در ارتباط با ارتباط با دیپلمات روسی در دسامبر 2016 ، گناه خود را پذیرفت.

ترامپ چهارشنبه گذشته اعلام کرد که “به بخش اصلی” به فلین می بخشد ، اما جزئیاتی در مورد جرایم احتمالی این بخشش ارائه نداد.

این سند که روز دوشنبه ثبت شد ، نشان می دهد که ترامپ فلین را به اتهام دروغگویی FBI و همچنین “همه و همه جرایم احتمالی” كه در تحقیقات وكیل ویژه آشكار شده ، مورد بخشش قرار داد. (مرتبط: چه کسی می تواند ترامپ را برای رفتن ببخشد؟)

ترامپ همچنین جنایات احتمالی فلین را که به عنوان بخشی از تحقیقات هیئت منصفه بزرگ در واشنگتن دی سی و ویرجینیا کشف شده بود ، جایی که فلین یک شرکت مشاور دفاعی به نام Flynn Intel Group را اداره می کرد ، بخشید.

رئیس جمهور دونالد ترامپ در سالن دیپلماتیک کاخ سفید در روز شکرگذاری ، 26 نوامبر 2020 ، در واشنگتن دی سی صحبت می کند (عکس: ارین شاف – استخر / گتی ایماژ)

دادستان ها در ویرجینیا کار مشاوره گروه Flynn Intel 2016 را برای دولت ترکیه بررسی کردند. تحقیقات منجر به محکومیت شریک تجاری فلین ، بیژن کیان ، بیژن کیان در ژوئیه سال 2019 به اتهام برنامه ریزی برای کار به عنوان یک نماینده خارجی برای ترکیه شد.

حتما بخوانید:
چرا عمل جراحی زیبایی پلک انجام می شود؟

قاضی ریاست دادگاه کیان در 24 سپتامبر 2019 اتهامات را رد کرد ، اگرچه دادستان ها از تکرار پرونده خبر دادند.

بخشش ترامپ همچنین “کلیه جرایم احتمالی” را که در بیانیه نقض به عنوان بخشی از توافق نامه استیضاح فلین تنظیم شده است ، شامل می شود.

در قرارداد به رسمیت شناختن ، فلین اعتراف كرد كه وی اظهاراتی نادرست به وزارت دادگستری در مورد اسنادی كه به عنوان نماینده خارجی به دولت تركیه ارائه كرده بود ، داده است. در توافق نامه اعلامیه فلین گفته می شود که وی در ازای همکاری با دادستان های فدرال به اتهامات دروغ متهم نخواهد شد.

با فلین بارها و بارها توسط دادستان های دفتر دادستان ویژه و همچنین دادستانهای ویرجینیا درمورد کیان مصاحبه شده است.

محتوای ایجاد شده توسط بنیاد خبری Daily Caller News به طور رایگان در دسترس هر ناشر خبره واجد شرایطی است که می تواند مخاطبان زیادی را به خود جلب کند. برای گزینه های صدور مجوز برای محتوای اصلی ما ، لطفاً با licensing@dailycallernewsfoundation.org تماس بگیرید.


منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید