باید متوقف شوید: پل رایان می گوید ترامپ باید از انتخابات منصرف شود


پل رایان ، رئیس سابق مجلس نمایندگان روز سه شنبه گفت وقت آن است که دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا ، انتخابات 2020 را واگذار کند.

هیل در سخنرانی خود در کنفرانس اعتباری مجازی اروپا در بانک آمریکا گفت که رایان گفت: “انتخابات به پایان رسیده است. نتیجه قطعی است و من واقعاً فکر می کنم که انتقال منظم قدرت یکی از منحصر به فردترین اجزای اصلی آمریکایی در سیستم سیاسی ما است. ” (مرتبط: دستور ترامپ برای شروع انتقال به مدیر بایدن تخفیف نیست ، ترامپ می گوید)

رایان در سخنرانی خود اشاره كرد كه “اداره خدمات عمومی انتخابات را برقرار كرده است” و جو بایدن رئیس جمهور منتخب باید بتواند انتقال را آغاز كند. وی در ادامه اشاره کرد که گواهینامه اداره خدمات عمومی (GSA) بسیار مهم است ، زیرا تیم بایدن را برای شروع کار در مورد مواردی مانند بررسی سوابق کارمندان اداری بالقوه ، همانطور که توسط Politico گزارش شده است ، تقویت می کند.

جنا الیس ، یکی از اعضای تیم حقوقی ترامپ ، سریع به نظرات رایان در توییتر پاسخ داد.

اگرچه ترامپ دستور داد GSA “کاری را که باید انجام شود” انجام دهد تا روند انتقال از روز دوشنبه ، 23 نوامبر آغاز شود ، مارک میدوز رئیس دفتر کاخ سفید به مقامات گفت که زحمت کار با تیم انتقالی بایدن.

روزنامه میلواکی ژورنال سنتینل گزارش داد که رایان در سخنرانی خود به چالش های حقوقی نیز اشاره کرد و گفت: “من فکر می کنم شاید مهمتر ، به نظر من واقعاً این چالش های حقوقی نتیجه و حملات به سیستم رای گیری ما باید متوقف شود. . نتیجه تغییر نخواهد کرد و فقط در جهت تضعیف ایمان ما به سیستم حکومتی ، ایمان به دموکراسی ما خواهد بود. “

حتما بخوانید:
تأیید واقعیت: ویروسی پست ادعا می کند بیش از 500000 رأی از ترامپ به بایدن رسیده است

به گزارش هیل ، رایان یکی از چندین قانونگذار جمهوری خواه دیگر است که ترامپ را به رسمیت شناختن انتخابات از جمله نامزد سابق ریاست جمهوری خود در سال 2012 ، سناتور میت رامنی ، می شناسد.
منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید