[ad_1]

نیو یورک تایمز یکشنبه شب گزارش داد ، رئیس جمهور منتخب جو بایدن ژاویه بتسرا دادستان کل کالیفرنیا را به عنوان سرپرست وزارت بهداشت و خدمات انسانی انتخاب کرده است.

منابع آگاه از انتقال بایدن به تایمز گفتند که Becera در چند روز گذشته به عنوان یک علاقه شگفت انگیز برای پست شناخته شده است. گزارش های متعدد اخیر ، فرماندار نیومکزیکو میشل لوسیان گریشام و جراح سابق جی ویک مورتی را به عنوان مدعیان اصلی معرفی کرده است ، اما گریشام گفت که او طرفدار انتقال نیست و تیم بایدن هفته گذشته اعلام کرد که مورتی را برای بازگشت به تیم قدیمی خود معرفی می کند. پست.

تایمز گزارش داد ، نامزدی Becerra همچنین می تواند به روند انتخاب سیاسی حساس در مورد دبیر HHS بایدن پایان دهد. در روزهای اخیر ، رهبران کنگره کنگره و کنگره آمریکای لاتین ابراز نگرانی کرده اند که کابینه بایدن کمبود نامزدهای واجد شرایط برای رنگ را تهدید می کند.

الخاندرو مایورکاس ، آمریکایی از کوبا که توسط بایدن به عنوان سرپرست وزارت کشور معرفی شد ، تنها نامزد دیگر بایدن از اسپانیا است.

Becera به عنوان دادستان کل پرجمعیت ترین کشور این کشور تمرکز زیادی بر اصلاحات عدالت کیفری ، مهاجرت و مراقبت های بهداشتی داشته است. به نقل از تایمز ، وی در حال پیشبرد تلاش های دفاعی در برابر دادستان های كل جمهوری خواهان لغو قانون مراقبت مقرون به صرفه است. (مربوط می شود: دموکرات ها برای نجات ACA بر رای سریع دیوان عالی اصرار دارند)

دادستان کل کالیفرنیا ، خاویر بسرا و لتیسیا جیمز ، دادستان نیویورک ، پس از مشاجره در پرونده برنامه تعویق اقدام علیه ورود کودکان در 12 نوامبر 2019 در واشنگتن (تراشه سومودویلا / گتی ایماژ) ، دادگاه عالی را ترک می کنند.

دادستان کل کالیفرنیا خاویر بسرا و دادستان نیویورک لتیسیا جیمز از دادگاه عالی در واشنگتن دی سی خارج شدند (تراشه سومودویلا / گتی ایماژ)

اگر توسط سنا تأیید شود ، احتمالاً جای خود را در میان یک بیماری همه گیر شدید و گسترش زود هنگام واکسن موثر ویروس کرونا حفظ خواهد کرد. موارد ویروس کرونا ، بستری شدن و مرگ و میر در سراسر کشور در حال افزایش است و مدیر CDC رابرت ردفیلد هفته گذشته گفت که احتمالاً سه ماه آینده “دشوارترین در تاریخ بهداشت عمومی کشور” خواهد بود.

قبل از خدمت به عنوان دادستان کل کالیفرنیا در سال 2017 ، Becera نماینده لس آنجلس برای 12 دوره در کنگره بود.

محتوای ایجاد شده توسط بنیاد خبری Daily Caller News به طور رایگان در دسترس هر ناشر خبره واجد شرایطی است که می تواند مخاطبان زیادی را به خود جلب کند. برای گزینه های صدور مجوز برای محتوای اصلی ما ، لطفاً با licensing@dailycallernewsfoundation.org تماس بگیرید.

[ad_2]

منبع: outlandernews.ir