بایدن Avril Haynes را به عنوان مدیر اطلاعات ملی منصوب کرد


بر اساس صفحه انتقال ریاست جمهوری بایدن ، جو بایدن رئیس جمهور منتخب Avril Haynes را به عنوان مدیر اطلاعات ملی منصوب می کند و از این رو Haynes اولین زنی است که آژانس را اداره می کند.

موقعیت پس از 11 سپتامبر 2001 ، حملات تروریستی برای نظارت بر ریاست جمهوری فرایند اطلاعاتی ، مطابق با به NBC.

باراک اوباما ، رئیس جمهور آمریکا پیش از دیدار با شورای امنیت ملی (NSS) در تاریخ 25 فوریه 2016 در وزارت امور خارجه در واشنگتن صحبت کرد.
(MANDEL NGAN / AFP از طریق گتی ایماژ)

هاینز در طی دوره های مختلف در سمت های ارشد امنیت ملی خدمت می کرد اوباما دولت ، از جمله به عنوان معاون ارشد مشاور امنیت ملی و دستیار رئیس جمهور از 2015 تا 2017 ، هنگامی که وی همچنین ریاست کمیته معاون شورای امنیت ملی را بر عهده داشت. (مرتبط: انتخاب بایدن به عنوان مشاور امنیت ملی ایمیل های طبقه بندی شده ای را به سرور کلینتون می فرستد ، این داستان جعلی درباره توافق مخفی بین ترامپ و روسیه است)

در حالی که بین سالهای 2007 و 2008 به عنوان معاون مشاور ارشد کمیته روابط خارجی سنا فعالیت می کرد ، ملاقات کرد بایدن، که در آن زمان رئیس بود

هاینز پیش از این بین سال های 2013 و 2017 معاون CIA بود. وی فارغ التحصیل رشته فیزیک از دانشگاه شیکاگو و وکیل مدافع دانشگاه جورج تاون است و در تعدادی از گروه های مشاوره از جمله گروه مشاوره ابتکار ابتکار تهدید هسته ای و شورای مشاوره بین المللی پناهندگان.

حتما بخوانید:
واردات طلا، پلاتین و نقره کار نشده از مالیات معاف شد

هاینس از سیاسی بودن ادعایی دولت ترامپ در جامعه اطلاعاتی ابراز نگرانی کرده است. سیاست خارجی در آوریل 2020 ، “ترامپ بارها جامعه اطلاعاتی را تحت فشار قرار داده است تا راه حل های تحلیلی مطابق با نظرات او ، و نه نظر تحلیلگران خبره خود ، ارائه دهد.”

NBC گزارش داد ، او علی رغم مخالفت برخی از دموکرات ها در مورد نظارت هاسپل بر سایت سیاه سیا در تایلند ، جایی که بازداشت شدگان توسط بازجویان تحت فرمان او شکنجه می شدند ، به نفع جینا هاسپل برای سمت ریاست سیا صحبت کرد.


منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید