بایدن می گوید “چندین” سناتور GOP پیروزی وی را در خلوت او تبریک گفته اند


جو بایدن ، رئیس جمهور منتخب پنجشنبه شب گفت که “بیش از چند” سناتور جمهوری خواه به طور خصوصی او را برای پیروزی در انتخابات تبریک گفته اند.

بایدن در مصاحبه ای با جیك تاپر از سی.ان.ان گفت كه بسیاری از رهبران جمهوری خواه پس از تایید نتایج انتخابات در 14 دسامبر ، پیروزی وی را علناً تصدیق می كنند. ترامپ از عقب نشینی امتناع ورزید و او و متحدانش همچنان به به چالش کشیدن نتایج انتخابات پرداختند.

“بیش از چند سناتور جمهوری خواه نشسته بودند [who have] بایدن گفت: خصوصی تماس بگیرید و سلام کنید. “من وضعیت آنها را درک می کنم.”

اگرچه انتخابات برای بایدن و معاون تازه انتخاب شده كاملا هریس در 7 نوامبر برنامه ریزی شده بود ، اما تعداد كمی از جمهوری خواهان در كنگره حضور یافتند و پیروزی وی را علناً تصدیق كردند. میچ مک کانل ، رهبر اکثریت سنا و کوین مک کارتی ، رهبر اقلیت مجلس سنا نیز ساکت هستند و از مراجعه به بایدن به عنوان رئیس جمهور منتخب خودداری می کنند. (مربوط می شود: کریس کونز می گوید تعدادی از جمهوری خواهان بایدن را به طور خصوصی تبریک گفته اند)

در حین مصاحبه ، بایدن همچنین اظهار خوشبینی كرد كه دولت وی و جمهوری خواهان در سنا می توانند نقاط مشتركی را پیدا كنند ، حتی اگر دموكراتها نتوانند در انتخابات دوم ژانویه دو كرسی را در جورجیا جابجا كنند و به CSO اکثریت 52 رای دهند. به 48. وی گفت كه او و جمهوریخواهان تعدادی از اهداف مشترك را شامل می شوند ، از جمله لایحه زیرساخت جامع و پیشرفت در تحقیقات سرطان.

حتما بخوانید:
جراحی سینه مردان برای درمان ژنیکوماستی به همراه درمان غیرجراحی - زیبا بمان

“فکر نمی کنم کار آسانی باشد. بایدن گفت: این کار دشوار خواهد بود. “اما من متقاعد شده ام که از نظر مواردی که امنیت ملی و نیاز اساسی اقتصادی افراد را برای استخدام ، استخدام افراد ، برای بازگشت اقتصاد ، تحت تأثیر قرار می دهد ، فضای زیادی برای کار وجود دارد.”

نگاه میکنم:

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller News Foundation به صورت رایگان در اختیار هر ناشر واجد شرایط اخباری است که می تواند مخاطبان زیادی را به خود جلب کند. برای گزینه های صدور مجوز برای محتوای اصلی ما ، لطفاً با licensing@dailycallernewsfoundation.org تماس بگیرید.


منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید