بایدن می گوید معاملات و تعرفه های تجاری چینی ترامپ را حفظ خواهد کرد – حداقل در حال حاضر


رئیس جمهور منتخب جو بایدن قصد ندارد 25 درصد تعرفه های اعمال شده توسط رئیس جمهور دونالد ترامپ بر تقریباً نیمی از کل صادرات چین به ایالات متحده را لغو کند و یا برای توافق در مرحله 1 که توسط دولت ترامپ و پکن امضا شده ، مذاکره مجدد کند.

بایدن در گفتگو با نیویورک تایمز گفت که “در مورد تغییر سیاست چین ترامپ” بلافاصله اقدام نمی کند “و نمی خواهد” پیش داوری “کند. [his] نظرات. “

وی ادامه داد: “از نظر من بهترین استراتژی چینی استراتژی ای است كه هر یك از متحدان ما – یا حداقل آنچه كه قبلاً بوده است – را در یك صفحه قرار دهد.” “تلاش برای بازگرداندن ما در همان صفحه متحدان ما برای من اولویت اصلی خواهد بود.” (اختصاصی: نگاهی درونی به پروژه برخاست ، پروژه ای خصوصی و خصوصی توسط مدیر ترامپ که اعلان جنگ را در برابر خفگی زمین در چین اعلام می کند)

واشنگتن ، دی سی – 31 مارس: رئیس جمهور باراک اوباما همکاری های دوجانبه ای با رئیس جمهور چین شی جین پینگ در اجلاس امنیت هسته ای در 31 مارس 2016 در واشنگتن انجام می دهد. رهبران جهان در حال برگزاری یک کنفرانس دو روزه هستند که به موضوعات مختلفی از جمله تلاش های مستمر برای جلوگیری از دسترسی گروه های تروریستی به مواد هسته ای پرداخته خواهد شد. همچنین جو بایدن ، معاون رئیس جمهور (L) (عکس: دنیس براک-پول / گتی ایماژ) در تصویر نیز به تصویر کشیده شده است.

بایدن هدف خاصی را برای پیگیری “سیاست های تجاری که منجر به پیشرفت سوuses استفاده در چین می شود – عنوان این سرقت از مالکیت معنوی ، ریختن محصولات ، یارانه های غیرقانونی به شرکت ها است.”

حتما بخوانید:
راهنمای نصب دستگیره کابینت - تعویض و نصب کابینت آشپزخانه- خوگرپلاس

وی ادامه داد: “من می خواهم اطمینان حاصل کنم که ابتدا با سرمایه گذاری در آمریکا مانند جهنم می جنگیم.” “تا زمانی که در اینجا در خانه و کارگران سرمایه گذاری زیادی نکنیم ، با هیچ کس قرارداد جدید تجاری نخواهم بست.”

اگرچه بحث برانگیز است ، اما سیاست های ترامپ در چین مورد حمایت قابل توجه دموکرات ها قرار گرفته است ، خصوصاً تمرکز دولت بر بازپس گیری کنترل زنجیره تأمین در سراسر بیماری همه گیر ویروس کرونا.

کاخ سفید از برنامه سیاسی بایدن برای چین انتقاد کرد ، که وی در تابستان منتشر کرد و کمپین را به “دزدی ادبی” از طرح “خرید آمریکایی” خود دولت متهم کرد.

ترامپ در ماه ژوئیه به خبرنگاران گفت: “او مرا سرقت علمی می کند ، اما هرگز نمی تواند این کار را انجام دهد.” “او دوست دارد دزدی ادبی کند. این طرحی است که در چپ بسیار رادیکال است ، اما چیزهای درست را بیان می کند زیرا آنچه را که من انجام داده ام کپی می کند. تفاوت در این است که او نمی تواند این کار را انجام دهد و می داند که این کار را نمی کند. “


منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید