بایدن می گوید اولویت های وی تابعیت مهاجران غیرقانونی است و دستورات آب و هوایی ترامپ را لغو می کند


رئیس جمهور منتخب جو بایدن روز چهارشنبه گفت که اولویت های او در 100 روز نخست حکومت وی ​​”راهی برای شهروندی” برای 11 میلیون مهاجر غیرقانونی و لغو تعدادی از دستورات اجرایی دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا است که به طور خاص به تغییرات آب و هوایی می پردازد. .

بایدن به NBC Nightly News گفت: “من یک لایحه مهاجرت را با هدف دستیابی به تابعیت برای بیش از 11 میلیون فرد فاقد سند در آمریکا به مجلس سنای ایالات متحده ارسال خواهم کرد.”

“من همچنین به سمت حذف برخی از دستورات اجرایی بسیار مضر حرکت خواهم کرد که به طور قابل توجهی بر وخامت آب و هوا تأثیر گذاشته و باعث سلامتی ما می شود ، از متان گرفته تا کل کارهایی که رئیس جمهور انجام داده است. [that have] توسط سازمان حفاظت محیط زیست ، آژانس حفاظت از محیط زیست روده زده شده است. ” (مرتبط: دولت طرفدار کار ، طرفدار کارگر: رهبران کارگران انتظار احیای اتحادیه تحت ریاست بایدن را دارند)

در جریان مناظره دوم ریاست جمهوری ، بایدن بر تعهد خود به انرژی سبز تأکید کرد و گفت که “از صنعت نفت تغییر می کند”. بایدن روز چهارشنبه گفت پیشرفت وی به نوع همکاری کنگره ایالات متحده بستگی دارد یا ممکن است حاصل نشود.

رئیس جمهور منتخب همچنین قول داد که “کمک فوری به دولت های ایالتی و محلی برای جلوگیری از سقوط شدید آنها” در نتیجه فشارهای اقتصادی ناشی از بیماری همه گیر ویروس کرونا ارائه دهد.

بایدن گفت که او انتظار دارد “بسیاری از اتفاقات باید به یک باره رخ دهد” ، اما او متعهد است که به “کسانی که هر زمان بحران وارد شود ، اولین کسانی هستند که ضربه می خورند کمک کند و وقتی بهبودی رخ می دهد ، مورد دوم در: اینها عمدتا جوامع اقلیت هستند. “

حتما بخوانید:
CTR چیست؟ و تاثیر آن در سئو | نرخ کلیک

بایدن با یادآوری یک داستان کودکی هنگامی که پدرش بیمه درمانی خانواده را از دست داد ، گفت که نمی خواهد آمریکایی ها امروز با چنین سختی هایی روبرو شوند. “به همه مردم فکر کنید ، همه افرادی که شب بیدار دراز می کشند ، به سقف خیره شده اند و فکر می کنند ،” خدای نکرده ، چه خبر است؟ ” ” (مرتبط: گزارش: جو بایدن وزیر امور خارجه تونی بلینکن را انتخاب می کند)

جو بایدن رئیس جمهور منتخب هنگام سخنرانی در رسانه ها پس از یک جلسه مجازی با کمیته اجرایی انجمن فرمانداران ملی در تئاتر کوئین در 19 نوامبر سال 2020 در ویلمینگتون ، دلاور ، سخنرانی کرد. (جو ریدل / گتی ایماژ)

“ما باید عمل کنیم. ما باید عمل کنیم برای تضمین آنها ، آنها به بیمه درمانی ارزان قیمت دسترسی دارند. این چیزی فراتر از یک بحران مالی است. این یک بحران است که باعث ایجاد فشار روحی واقعی برای میلیون ها نفر می شود. “

بایدن قول داده است به جای ادامه دادن با برنامه مدیکر برای همه ، که توسط برخی از قانون گذاران دموکرات تصویب شده است ، قانون مراقبت از قیمت مناسب – یا اوباماکر – را گسترش دهد.

بایدن در مورد مبارزه با اسلحه در دوران مبارزات ریاست جمهوری بسیار کم گفت ، اما منتقدان اظهار داشتند که پیشنهاد وی مبنی بر عدم آزادی تولیدکنندگان اسلحه از مسئولیت محصولاتشان ، می تواند صنعت سلاح گرم را فلج کند.


منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید