[ad_1]

وزیر امور خارجه گرجستان ، براد رافنسپرگر ، روز پنجشنبه گفت ، رئیس جمهور منتخب جو بایدن پس از حسابرسی نتایج در سراسر کشور ، رهبری خود را بر رئیس جمهور دونالد ترامپ در ایالت جورجیا حفظ کرده است.

در بیانیه مطبوعاتی آمده است که بایدن با 12284 رأی این ایالت را به دست آورد ، کمی کمتر از آنچه در ابتدا به دست آورد در مقایسه با نتایج ممیزی مقدماتی.

بر اساس این گزارش ، بالاترین میزان خطا در هر شهرستان 73/0٪ بود و بیشتر شهرستانها مجموع نهایی خود را تغییر ندادند. با این حال ، برخی از شهرستانها وجود داشتند که برگه های رأی گمشده کشف و به کل آنها اضافه شد.

براساس AJC ، حداقل 2600 رأی گیری بدون لیست در روز دوشنبه در شهرستان فلوید پیدا شد. این مسئله به دلیل خطای انسانی است که براساس این گزارش ، یک مسئول انتخابات منطقه آرا from را از کارت حافظه بارگذاری نکرده است. (مرتبط: “برای لغو هرگونه انتخاب کافی است” – کمپین ترامپ یک کنفرانس مطبوعاتی را با ارائه شواهد تقلب در رای دهندگان برگزار می کند)

به گزارش 13WMAZ ، فقط یک روز بعد ، بیش از 2500 رأی گیری بدون لیست در شهرستان فایت پیدا شد. طبق گزارشات ، آرا اسکن و ضبط شد ، اما بر روی کارت حافظه ای که بر روی کل شهرستان بارگذاری نشده بود ، باقی ماند.

بر اساس این اعلامیه ، ترامپ هنوز ممکن است درخواست سرشماری پس از صدور گواهینامه را که با اسکن همه برگه های رای گیری انجام می شود ، انجام دهد ، زیرا تفاوت بین دو نامزد کمتر از 0.5 درصد است.

وودی شخصی ترامپ ، رودی جولیانی ، روز پنجشنبه در یک کنفرانس خبری گفت که این مبارزات به احتمال زیاد روز جمعه یک دادخواست جدید در جورجیا تشکیل می دهد. شهردار سابق نیویورک گفت که این سرشماری “معنی ندارد” زیرا آرا fraud متهم به تقلب بررسی می شود.

به گزارش فاکس 5 ، قاضی فدرال استیون دی گریمبرگ ، منصوب ترامپ در سال 2019 ، دادخواست طرح شده توسط ترامپ و وکلای وی را که خواستار بازداشت موقت برای تعلیق گواهی نتایج انتخابات گرجستان بود ، روز پنجشنبه رد کرد. آتلانتا



[ad_2]

منبع: outlandernews.ir