بایدن جان کری را به عنوان “پادشاه آب و هوا” منصوب کرده و وی را به شورای امنیت ملی اضافه کند


روز دوشنبه تیم بایدن گفت ، رئیس جمهور منتخب جو بایدن جان کری نامزد پیشین ریاست جمهوری را به عنوان “پادشاه آب و هوا” منصوب کرده و کری را به شورای امنیت ملی اضافه خواهد کرد.

NBC News گزارش داد ، کری همچنین به عنوان نماینده ویژه رئیس جمهور در زمینه تغییرات آب و هوایی خدمت خواهد کرد و عضوی از شورای امنیت ملی خواهد بود ، “منعکس کننده تعهد رئیس جمهور منتخب در مقابله با تغییرات آب و هوا به عنوان یک مسئله مهم امنیت ملی”.

به گزارش نیویورک تایمز ، کری 76 ساله همچنین از سال 2013 تا 2017 به عنوان وزیر امور خارجه باراک اوباما رئیس جمهور سابق خدمت کرده است. (مرتبط: اوباما به شوخی می گوید که مهرهای دریایی می تواند ترامپ را از کاخ سفید خارج کند)

به گزارش تایمز ، بایدن در بیانیه ای گفت: “ما از نظر امنیت ملی و سیاست خارجی خود وقت نداریم كه تلف كنیم.” “من به یک تیم آماده در روز 1 نیاز دارم تا بتواند به من کمک کند جایگاه خود را در راس آمریکا بدست آورم ، جهان را گرد هم بیاورم تا بزرگترین چالش هایی را که با آن روبرو هستیم را برآورده کنیم و امنیت خود را ارتقا دهیم. ، سعادت و ارزشها. این جوهره این تیم است. “

آزادی شمال ، ایووا – 01 فوریه: وزیر امور خارجه پیشین جان کری (R) به کاندیدای ریاست جمهوری دموکرات ، جو بایدن معاون رئیس جمهور سابق عکس از جاستین سالیوان / گتی ایماژ تبریک می گوید)

معاون سابق رئیس جمهور افزود: “این افراد به همان اندازه که نوآور و تخیل هستند نیز در شرایط بحرانی باتجربه و باتجربه هستند.” “دستاوردهای آنها در دیپلماسی غیرقابل مقایسه است ، اما همچنین بیانگر این ایده است که ما نمی توانیم با تفکر قدیمی و عادات بدون تغییر – یا بدون زمینه ها و دیدگاه های مختلف – با چالش های عمیق این لحظه جدید روبرو شویم. به همین دلیل آنها را انتخاب کردم. “

حتما بخوانید:
ایجاد فرصت ارزیابی عملکرد دولت با افتتاح سامانه دولت سنج

محتوای ایجاد شده توسط بنیاد خبری Daily Caller News به طور رایگان در دسترس هر ناشر خبره واجد شرایطی است که می تواند مخاطبان زیادی را به خود جلب کند. برای گزینه های صدور مجوز برای محتوای اصلی ما ، لطفاً با licensing@dailycallernewsfoundation.org تماس بگیرید.
منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید