[ad_1]

رئیس جمهور منتخب جو بایدن روز دوشنبه اعلام کرد که عالی ترین مقامات بهداشتی و ویروسی کرونا در دولت وی ، از جمله نامزد وی برای وزیر بهداشت و خدمات بشردوستانه ، خاویر بسرا.

علاوه بر این ، بایدن دکتر آنتونی فاوسی را به عنوان مشاور ارشد پزشکی ، دکتر ویوک مورتی را به عنوان جراح عمومی ایالات متحده و دکتر روچل والنسکی را به عنوان مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری منصوب کرده است. تیم ویروس کرونا شامل جف زینز هماهنگ کننده COVID-19 و معاون هماهنگ کننده ناتالی کوئلیان خواهد بود. دکتر مارسلا نونس اسمیت علاوه بر این در گروه ویژه حقوق صاحبان سهام COVID-19 نیز خدمت خواهد کرد.

ویلمینگتن ، دلاور - 04 دسامبر: جو بایدن رئیس جمهور منتخب آمریکا پس از سخنرانی در محل کار در تئاتر کوئین در نوامبر ، 4 دسامبر 2020 در ویلمینگتون ، دلاور ، ماسک زد.  اقتصاد ایالات متحده در ماه نوامبر 245،000 شغل اضافه کرد و نرخ بیکاری را از 6.9٪ در ماه اکتبر به 6.7٪ رساند.  (عکس از الکس وونگ / گتی ایماژ)

ویلمینگتن ، دلاور – 04 دسامبر: جو بایدن رئیس جمهور منتخب ایالات متحده پس از سخنرانی در محل کار خود در ماه نوامبر در تئاتر کوئین در 4 دسامبر سال 2020 در ویلمینگتون ، دلاور ، ماسک زد. اقتصاد ایالات متحده در ماه نوامبر 245،000 شغل اضافه کرد و نرخ بیکاری را از 6.9٪ در ماه اکتبر به 6.7٪ رساند. (عکس از الکس وونگ / گتی ایماژ)

“این تیم معتبر و متعهد از رهبران بالاترین سطح صداقت ، سختگیری علمی و تجربه مدیریت بحران را به یکی از دشوارترین چالش هایی که آمریکا تاکنون با آن روبرو بوده است ، ارائه می دهد – مقابله با همه گیری ، به طوری که بتواند مردم آمریکا برای بازگشت به کار ، بازگشت به زندگی خود و بازگشت به عزیزانشان ، “رئیس جمهور منتخب در بیانیه ای که صبح روز دوشنبه صادر شد ، گفت.

“این تیم از متخصصان پزشکی و مقامات دولتی در سطح جهانی آماده خواهند بود تا روز گذشته برای بسیج هر منبع دولت فدرال برای گسترش آزمایش و استتار ، نظارت بر توزیع ایمن ، عادلانه و رایگان درمان ها و واکسن ها ، برای بازگشایی مجدد مدارس و مشاغل با خیال راحت ، هزینه داروها و سایر هزینه های مراقبت های بهداشتی را کاهش می دهند و خدمات بهداشتی ارزان قیمت را برای همه آمریکایی ها گسترش می دهند ، این کشور را متحد می کنند و این باور را به دست می آورند که هیچ کاری فراتر از توانایی آمریکا برای انجام این کار نیست. ” (بایدن از ملت می خواهد برای 100 روز نخست حضور خود در دفتر کار خود ماسک بزنند – از فوزی می خواهد مشاور ارشد پزشکی باشد)

کمالا هریس ، معاون تازه انتخاب شده این گروه ، افزود: “ادامه این بیماری همه گیر ویروس کرونا و گشایش مسئولانه اقتصاد ما نیاز به شنیدن خبرگان و رهبرانی دارد. “آنها از بهترین پزشکان آمریکایی ، متخصصان بهداشت عمومی و مقامات دولتی آزمایش شده در بحران هستند و بهترین ملت ما را منعکس می کنند.”

اعلامیه بایدن یک روز پس از آن انجام می شود که دکتر مونسف اسلاوی ، رئیس عملیات Warp Speed ​​رئیس جمهور دونالد ترامپ ، گفت وی هفته آینده با تیم رئیس جمهور منتخب دیدار و در مورد طرح توزیع واکسن گفتگو خواهد کرد. دولت ترامپ

بایدن هفته گذشته از دولت ترامپ انتقاد کرد و گفت: “هیچ برنامه ریزی دقیقی در مورد نحوه بیرون آوردن واکسن از یک ظرف به داخل سرنگی در دست کسی وجود ندارد.”

رئیس جمهور منتخب هفته گذشته برای اولین بحث “اساسی” آنها از انتخابات 2020 با فاوسی ملاقات کرد و از همه آمریکایی ها خواست در طول 100 روز نخست کار خود نقاب بزنند.

وی گفت: “فقط 100 روز برای استتار ، نه برای همیشه”. “100 روز و من فکر می کنم شاهد کاهش چشمگیر خواهیم بود.”

[ad_2]

منبع: outlandernews.ir

ایندکسر