بایدن ترانزیشن نتوانست دخالت تونی بلینکن در مشاوره های سودآور و شرکت های خصوصی را فاش کند


  • رئیس جمهور منتخب جو بایدن روز دوشنبه اعلام کرد که دستیار دیرینه خود ، تونی بلینکن را به عنوان وزیر امور خارجه خود منصوب می کند.
  • بیوگرافی بلینکن در وب سایت انتقال بایدن نشان نمی دهد که وی در سال 2018 یک شرکت مشاوره شرکتی را تاسیس کرده است ، که گفته می شود از تجربیات خود در دولت اوباما استفاده کرده است.
  • بیش از 275 نماینده در کنگره ملی دموکرات در ماه اوت طی نامه ای از بایدن خواستند که به روابط خود با بلینکن پایان دهد.

وب سایت انتقال جو بایدن ، رئیس جمهور منتخب ، فاش نکرد که وزیر امور خارجه وی ، تونی بلینکن ، یکی از بنیانگذاران یک شرکت مشاوره شرکتی در سال 2018 بود که گفته می شود از تجربیات خود در دولت اوباما استفاده کرده است.

Blinken در سال 2018 پس از خدمت به عنوان مشاور امنیت ملی بایدن از 2009 تا 2013 و معاون مشاور باراک اوباما رئیس جمهور سابق و معاون وزیر خارجه از 2013 تا 2017 ، بنیانگذار مشاوران WestExec شد. میشل ، بنیانگذار WestExec فلورنوی در سال 2018 به The Intercept گفت این شرکت مجهز به “افرادی است که اخیراً دولت را ترک می کنند” که می توانند به شرکت های بزرگ کمک کنند “درک کنند که چگونه می توانند در بخش دولتی بفروشند ، [the Department of Defense]، جامعه اینتل ، اجرای قانون. “

در بیوگرافی Blinken در وب سایت انتقال بایدن اشاره ای به مشارکت وی در WestExec نشده است و همچنین همکاری Blinken با شرکت سرمایه گذاری خصوصی Pine Island Capital Partners که در سال 2018 نیز تاسیس شده است. (مرتبط: جو بایدن به عنوان تونی بلینکن به عنوان وزیر امور خارجه انتخاب شد)

نقش بلینکن به عنوان شریک جزیره کاج بهره گیری از “شبکه های تأثیرگذار” آن و همکاری همزمان با متخصصان سرمایه گذاری این شرکت برای “جستجوی معاملات ، انجام تحلیل ها ، برنده شدن پیشنهادات ، بستن معاملات و مشاوره مستقیم بود. شرکتهایی که در آنها سرمایه گذاری می کند ، طبق وب سایت شرکت.

حتما بخوانید:
خرید لوازم آرایشی اورجینال

اعلام بایدن روز دوشنبه مبنی بر انتصاب کردن بایدن به عنوان وزیر امور خارجه خود علیرغم جناح مترقی حزب دموکرات ، که وی را ترغیب کرد روابط خود را با بلینکن در ماه اوت پایان دهد ، اعلام شد.

در نامه ای که به امضای بیش از 275 نماینده رسیده است ، آمده است: “لطفاً به توصیه های سیاست خارجی کسانی که ممکن است در نتیجه روابط و لابی گری از طرف قاچاقچیانی که اسلحه و فن آوری نظارت می کنند ، اعتماد نکنند.” طبق گفته هاف پست از کنوانسیون ملی دموکرات ها. در این نامه به طور خاص از Blinken و کار وی با WestExec نام برده شده است.

تیم انتقالی بایدن بلافاصله درخواست اظهار نظر را پس ندادند.

تونی بلینکن ، معاون وزیر خارجه ایالات متحده در یازدهمین اجلاس امنیت منطقه ای در منامه ، که توسط م Instituteسسه بین المللی مطالعات استراتژیک در بحرین ، منامه ، در تاریخ 31 اکتبر 2015 برگزار شد ، با مطبوعات صحبت کرد (محمد AL- SHAIKH / AFP از طریق گتی ایماژ)

وب سایت WestExec اظهار داشت که نام آن از خیابان بسته ای است که بین جناح غربی کاخ سفید و ساختمان اداری آیزنهاور قرار دارد. این شرکت به مشتریان احتمالی می گوید که آنها می توانند از “تخصص و بینشی” که متخصصان آن از کار خود در کاخ سفید به دست آورده اند ، بهره بگیرند و به آنها کمک کنند تا روند تصمیم گیری تجاری را هدایت کنند.

“آنچه که واقعاً ما را متفاوت می کند این است که همه ما در کار در بالاترین سطوح دولت پیشتاز بوده ایم ، بنابراین آنچه که ما در تلاش هستیم انجام دهیم این است که این تجربه و برخی روش ها را به دست آوریم ما از اتاق وضعیت برای ایجاد اتاق هیئت مدیره استفاده کردیم. ”پس از راه اندازی شرکت ، فلورنوی در سال 2018 گفت.

حتما بخوانید:
این ویدئو لحظه پرواز را با بلندگو مشکوک در تگزاس در حال پرواز ، بیش از باند ، ضبط می کند

WestExec مشتریان خود را به طور عمومی اعلام نکرد ، اما مجله مترقی The American Prospect گزارش داد که این شرکت در مورد اتاق فکر و خیرخواهی مربوط به Google Jigsaw به رهبری اریک اشمیت بنیانگذار Google مشورت کرده است.

این شرکت همچنین به فعالیت در چین اعتراف کرد. WestExec دارای یک وب سایت است که به “شرکت دارویی پیشرو ایالات متحده” و یک شرکت فناوری چند میلیارد دلاری آمریکایی کمک می کند تا با شناسایی و تسهیل سهامداران آمریکایی و چینی به عنوان بخشی از یک هدف ، دسترسی به بازار خود را در چین گسترش دهد. استراتژی ارتباطی

در این دفترچه همچنین گفته شده است كه WestExec برای دفتر واشنگتن آنها در نزدیكی كاخ سفید بندی در مورد اجاره نامه در نظر گرفته است كه اجازه می دهد در صورت تأمین شغل در بلینكن یا سایر مدیران این شركت ، در اجاره نامه اجاره نامه بدون مجازات فسخ شود. г.

طبق مجله ، Blinken در حدود ماه اوت توسط WestExec و Pine Island آزاد شد.

دانیل برایان ، مدیر اجرایی گروه نظارت بر پروژه دولت نظارت بر دولت ، به نیویورک تایمز گفت که مشاوران شرکتی مانند Blinken “فقط نوعی از افرادی هستند که نباید در دولت باشند”.

برایان گفت: “این نوع فروشگاه مشاوره از نقاط ضعف قانون فعلی استفاده می کند ، بنابراین هیچ شفافیتی برای مشتریان آنها و نحوه تلاش آنها برای تأثیرگذاری بر سیاست های عمومی برای آنها وجود ندارد.”

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller News Foundation به صورت رایگان در اختیار هر ناشر واجد شرایط اخباری است که می تواند مخاطبان زیادی را در بر گیرد. برای گزینه های صدور مجوز برای محتوای اصلی ما ، لطفاً با licensing@dailycallernewsfoundation.org تماس بگیرید.


منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید