بایدن برای معرفی رئیس اجرایی وال استریت ، مشاور رسمی اقتصادی سابق دولت اوباما: گزارش


به گزارش پولیتیکو ، رئیس جمهور منتخب جو بایدن برایان دیز ، مقام ارشد سابق دولت اوباما را به عنوان رئیس شورای اقتصاد ملی کاخ سفید معرفی خواهد کرد.

بسیاری از سیاستمداران دوره انتقال به پولیتیکو گفتند ، برایان دیز ، مدیر سرمایه گذاری فعلی شرکت سرمایه گذاری جهانی BlackRock ، رئیس شورای اقتصاد ملی جو بایدن (NIC) رئیس جمهور منتخب خواهد بود و به عنوان بهترین مشاور اقتصادی وی خدمت می کند. دیز مشاور ارشد رئیس جمهور باراک اوباما در زمینه سیاست های آب و هوایی و انرژی بود و به مذاکره درباره توافق نامه آب و هوای پاریس کمک کرد.

جف هاوزر ، بنیانگذار پروژه Revolving Doors به ​​پولیتیکو گفت: “همانطور که از نام ما پیداست ، نگران اجاره درهای گردان هستیم. “و برایان دیز.” [relationship] برای BlackRock احتمال اینکه دولت فدرال BlackRock را به درستی دریغ کند ، کم می کند. “

به گزارش پولیتیکو ، پیش از نقش خود به عنوان مشاور انرژی ، دیز برای نجات صنعت خودرو از دولت اوباما تلاش می کرد. وی همچنین معاون NEC و دولت و بودجه اوباما بود. (مرتبط: بایدن رئیس سابق فدرال رزرو ، جانت یلن را به عنوان وزیر دارایی انتخاب می کند ، اولین زن در دفتر خواهد بود: گزارش)

برایان دیز در حال تماشای باراک اوباما ، رئیس جمهور سابق است که در 19 مارس 2015 دستورالعمل اجرایی تحت عنوان “برنامه ریزی پایداری برای دهه بعدی” را در دفتر بیضی شکل امضا می کند.
(استخر رون ساکس / گتی ایماژ)

جان پودستا ، مشاور سابق اوباما و مدیر مبارزات انتخاباتی سال 2016 هیلاری کلینتون ، به پولیتیکو گفت: “او به تازگی ثابت کرده است که یک قهرمان موثر در گذار به اقتصاد پاک تر است.”

حتما بخوانید:
کارتر پیج می خواهد در مورد حکم وکیل سابق FBI درگیر در سو abuse استفاده از FISA چیزی بگوید

بایدن روز دوشنبه یک سری مشاوران اقتصادی و مقامات را اعلام کرد. در بیانیه آمده است ، جانت یلن رئیس پیشین ذخیره فدرال به عنوان وزیر خزانه داری معرفی خواهد شد ، رئیس مرکز پیشرفت آمریكا ، نیرا تندن ، دولت و بودجه را هدایت می كند و سسیلیا روس ، مشاور اقتصادی سابق دولت اوباما ، رئیس شورای مشاوران اقتصادی خواهد بود. .

علاوه بر این ، والی آدیمو ، رئیس فعلی بنیاد اوباما ، به عنوان معاون وزیر خزانه داری معرفی خواهد شد. طبق دیده بان نفوذ ، Adeyemo ، مشاور ارشد BlackRock ، به ایجاد دفتر حمایت مالی مصرف كننده كمك كرد و به مذاكره در مورد توافق نامه تجارت مشاركت بین اقیانوس آرام كمك كرد.

به گزارش پولیتیکو ، تیم انتقالی بایدن در اواخر این هفته منتظر اعلام Deese خواهد بود و تصمیم می گیرد اسامی متنوع تری را ابتدا اعلام کند. دیز در ژانویه و هنگامی که بایدن روی کار می رود ، جایگزین مدیر فعلی NEC لری کودلو می شود.

محتوای ایجاد شده توسط بنیاد خبری Daily Caller News به طور رایگان در دسترس هر ناشر خبره واجد شرایطی است که می تواند مخاطبان زیادی را به خود جلب کند. برای گزینه های صدور مجوز برای محتوای اصلی ما ، لطفاً با licensing@dailycallernewsfoundation.org تماس بگیرید.


منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید