بایدن برای دیدار با Pelosi ، Sumer برای اولین بار از زمان انتخابات


رئیس جمهور منتخب جو بایدن روز جمعه با نانسی پلوسی رئیس مجلس و چاک شومر رهبر اقلیت سنا در ویلمینگتون ، دلاور دیدار خواهد کرد.

بلومبرگ برای اولین بار گزارش داد ، این اولین دیدار چهره به چهره بایدن با رهبران دموکرات است. بایدن تلفنی با پلوسی و سومر صحبت کرد اما نه حضوری. گفته می شود که این سه در تئاتر کوئین ، تئاتر در ویلمینگتون دیدار می کنند.

“روز جمعه ، 20 نوامبر ، رئیس جمهور منتخب جو بایدن و رئیس جمهور منتخب كامالا هریس با نانسی پلوسی رئیس مجلس و چاك شومر رهبر دموكرات سنا در ویلمینگتون ، دلاور دیدار خواهند كرد كه شامل اسپری عکس خواهد بود.” از هریس ترانزیشن در یک ایمیل گفت.

رئیس جمهور منتخب جو بایدن پس از شرکت در یک میزگرد مجازی با کارکنان خط مقدم جبهه در 18 نوامبر سال 2020 در ویلمینگتون ، دلاور ، تئاتر کوئین را ترک می کند. (عکس: جو رادل / گتی ایماژ)

دفتر رهبر اقلیت در مجلس ، کوین مک کارتی ، تأیید کرد که وی با جو بایدن رئیس جمهور منتخب مکالمه ای نداشته است ، اگرچه او در یک نشست خبری در 10 نوامبر گفت. در این کنفرانس مطبوعاتی ، بایدن گفت که با هر دو رهبر مجلس صحبت کرده و گفته است که با مک کارتی و نانسی پلوسی رئیس مجلس صحبت کرده است. با این حال ، دیلی کالر با دفتر مک کارتی تماس گرفت و این خبر تأیید کرد که بایدن و مک کارتی صحبت نکرده اند. (مرتبط: “جایی برای سیاست نیست”: Pfizer به طور فعال با تیم Biden Transition ارتباط برقرار می کند)

حتما بخوانید:
سایت های مرجع اخبار لحظه ای ایران

میچ مک کانل ، اکثریت مجلس سنا نیز هنوز با بایدن صحبت نکرده است. (مرتبط: روبیو به عنوان اولین سناتور GOP در کارزار انتخاباتی جورجیا برای لوفلر ، پردو)

فقط پنج سناتور جمهوریخواه وجود دارد که بایدن را به عنوان رئیس جمهور تازه انتخاب شده معرفی کرده اند ، از جمله سناتور فلوریدا ، مارکو روبیو ، سناتور یوتا میت رامنی ، سناتور آلاسکا ، لیزا مورکوفسکی ، سناتور نبراسکا بن ساسه و سناتور ماین سوزان کالینز.


منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید