[ad_1]

جو بایدن ، رئیس جمهور منتخب ، در صورت مخالفت با کمالا هریس ، معاون رئیس جمهور تازه انتخاب شده ، به شوخی گفت: “من قصد دارم به یک بیماری مبتلا شوم و بگویم که باید استعفا دهم.”

بایدن در برنامه Cuomo Prime Time از مجری CNN به جیک تاپر گفت که همکاری با هریس تعجب آور نبود زیرا آنها قبلاً در مورد آن صحبت کرده بودند. بایدن به تاپر گفت ، “من می فهمم که چگونه مبارزات ممکن است گاهی اوقات کمی از مسیر خارج شوند” ، و او گفت که “جرمی نمی کند.” (مرتبط: بایدن از ملت می خواهد که برای 100 روز اول کار خود ماسک بزنند – از فوزی می خواهد مشاور ارشد پزشکی باشد)

“بنابراین من این کار را نمی کنم – وقتی موافق نباشیم ، دقیقاً مثل همین خواهد بود – تاکنون مثل من و باراک بود. بایدن گفت: او تنهاست. او می گوید من فکر می کنم ما باید A ، B ، C یا D. را انجام دهیم و من می گویم من A را دوست دارم ، من B و C را دوست ندارم و خوب برویم.

بایدن به تاپر گفت: “و همانطور که به باراک گفتم ، اگر مطلبی را بخوانم که بر اساس یک اصل اخلاقی اختلاف نظر اساسی داشته باشد ، دچار یک بیماری می شوم و می گویم که باید استعفا دهم.”

هریس در ماه ژوئن گذشته در مورد بحث برای حزب دموکرات ، از بایدن در مورد مواضع خود در سیاست و آنچه قبلاً در مورد جدایی طلبان گفت ، انتقاد کرد.

رئیس جمهور منتخب گفت که او و هریس نسبت به فلسفه مدیریت خود “همدل” هستند. بایدن گفت که او و هریس به تفصیل در مورد دیدگاه های خود در مورد برخی زمینه های سیاست ، از جمله سیاست خارجی ، سیاست داخلی و اطلاعات صحبت کرده اند.

تیم انتقال بایدن بلافاصله به درخواست بنیاد Daily Caller News برای اظهار نظر پاسخ نداد.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller News Foundation به صورت رایگان در اختیار هر ناشر واجد شرایط اخباری است که می تواند مخاطبان زیادی را در بر گیرد. برای گزینه های صدور مجوز برای محتوای اصلی ما ، لطفاً با licensing@dailycallernewsfoundation.org تماس بگیرید.

[ad_2]

منبع: outlandernews.ir