بایدن اولین جلسات اطلاعاتی ریاست جمهوری را دریافت خواهد کرد

[ad_1]

جو بایدن ، رئیس جمهور منتخب ، برای اولین بار پس از پیروزی در انتخابات اوایل ماه جاری ، توجیهی درباره اطلاعات ریاست جمهوری دریافت خواهد کرد.

توجیهی که توسط مدیر اطلاعات ملی تهیه شده و حاوی اطلاعاتی از CIA ، FBI و سایر سازمان ها است ، به تشریح و تجزیه و تحلیل مسائل امنیتی طبقه بندی شده می پردازد. از آنجا که دولت دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا روند انتقال را کند کرد ، از جلسات توجیهی بایدن جلوگیری شد.

هفته گذشته که چندین ایالت در میدان جنگ نتایج انتخابات خود را تأیید کردند و پیروزی بایدن را تأیید کردند ، ترامپ رسماً به مدیر خدمات عمومی اجازه آغاز روند انتقال را داد. (مربوط می شود: ترامپ می گوید: دستور انتقال تخفیف ندارد)

كامالا هریس ، رئیس جمهور منتخب نیز قرار است جلسه توجیهی را دریافت كند. به گزارش سی ان ان ، هریس یکی از اعضای کمیته اطلاعات سنا است ، به این معنی که وی طی چند هفته گذشته به اطلاعات طبقه بندی شده بیشتری از خود بایدن دسترسی داشته است.

جو بایدن رئیس جمهور منتخب و کمال هریس معاون تازه انتخاب شده رئیس جمهور در 9 نوامبر در ویلمینگتون ، دلاور از هیئت مشاوره ویروس کرونا توجیهی مجازی دریافت می کنند.  (جو ریدل / گتی ایماژ)

جو بایدن رئیس جمهور منتخب و کمال هریس معاون تازه انتخاب شده رئیس جمهور در 9 نوامبر در ویلمینگتون ، دلاور از هیئت مشاوره ویروس کرونا توجیهی مجازی دریافت می کنند. (جو ریدل / گتی ایماژ)

بنا به گزارش NBC News ، بایدن روز دوشنبه چندین نامزدی را در کابینه اعلام خواهد کرد ، از جمله نیرا تاندین به عنوان رئیس دفتر مدیریت و بودجه و اقتصاددان سسیلا رز به عنوان رئیس شورای مشاوران اقتصادی.

رئیس جمهور منتخب همچنین روز یکشنبه تیم ارتباطی خود را اعلام کرد که شامل جن پساکی به عنوان سخنگوی کاخ سفید و مشاور مبارزات انتخاباتی سیمون ساندرز به عنوان سخنگوی ارشد هریس است.

دکتر وی گفت که بایدن روز یکشنبه هنگام بازی با سگ خود ، میجر ، دو استخوان از ناحیه پا شکسته و احتمالاً چندین هفته در کفش پیاده روی خواهد بود.

محتوای ایجاد شده توسط بنیاد خبری Daily Caller News به طور رایگان در دسترس هر ناشر خبره واجد شرایطی است که می تواند مخاطبان زیادی را به خود جلب کند. برای گزینه های صدور مجوز برای محتوای اصلی ما ، لطفاً با licensing@dailycallernewsfoundation.org تماس بگیرید.

[ad_2]

منبع: outlandernews.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram followershtml nullednulled themes