بایدن از ملت می خواهد که برای 100 روز اول کار خود ماسک بزنند – از فوزی می خواهد مشاور ارشد پزشکی باشد


وی ، رئیس جمهور منتخب جو بایدن ، برنامه هایی را در نظر گرفت كه از همه آمریكایی ها بخواهد برای 100 روز نخست كار خود ماسك بزنند.

پیش از این ، بایدن گفت که وی در نظر دارد از قوه مجریه برای تأیید ماسک برای کاهش ویروس کرونا استفاده کند ، اما او روز پنجشنبه به تاپر گفت که در عوض از آمریکایی ها می خواهد تا در هنگام سخنرانی مقدماتی خود را انتخاب کنند.

بایدن توضیح داد: “فقط 100 روز برای استتار ، نه برای همیشه”. “100 روز و من فکر می کنم شاهد کاهش چشمگیر خواهیم بود.” (مربوط می شود: بایدن می گوید که وی در جلسه ای درباره فرمان ماسک ملی با فرمانداران صحبت کرده است)

نگاه میکنم:

بایدن ، اولین گفتگوی “اساسی” خود با دکتر آنتونی فاوسی ، افزود که او از فاوسی خواسته است نه تنها به هر دو نقش در انستیتوهای ملی بهداشت و کارگروه ویروس کرونا ویروس کاخ سفید ادامه دهد بلکه به عنوان مشاور ارشد پزشکی رئیس جمهور.

وی همچنین متعهد شد واکسن ویروس کرونا را که به وسیله عمل Warp Speed ​​رئیس جمهور دونالد ترامپ تولید شده است “به صورت عمومی” به محض اینکه فاوسی آن را بی خطر بداند ، بپذیرد ، و اظهارات رئیس جمهور پیشین باراک اوباما ، جورج دبلیو بوش و بیل کلینتون را در مورد -اول این هفته.

اوباما صبح پنجشنبه در مصاحبه ای با Sirius XM گفت: “من به شما قول می دهم وقتی برای افرادی كه كمتر در معرض خطر هستند ساخته شود ، من آن را قبول خواهم كرد.” “سرانجام ، من می توانم آن را از تلویزیون پخش کنم یا از آن فیلمبرداری کنم ، فقط برای اینکه مردم بدانند که من به این علم اعتماد دارم و آنچه که من اعتقاد ندارم Covid است.”

حتما بخوانید:
تیونینگ چیپ دراگون ( افزایش شتاب و قدرت خودرو ) Dragon Tuning Chip

نگاه میکنم:

https://www.youtube.com/watch؟v=yNEggfPggyY


منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید