“این یک تلاش کودتا است”: اوپی گلدبرگ جمهوری خواهان را به “تقویت” و جلوگیری از ترامپ فرا می خواند


ووپی گلدبرگ روز دوشنبه مدتی طول کشید تا جمهوری خواهان را به “افزایش سرعت” و متوقف کردن رئیس جمهور دونالد ترامپ فراخواند.

گلدبرگ به دیدگاه ABC گفت ترامپ در تلاش است کودتا کند و جمهوری خواهان اگر چیزی نگویند یا کاری برای جلوگیری از آن انجام دهند ، متاسف خواهند بود. (مربوط می شود: “خون در دستان اوست”: اوپی گلدبرگ می گوید او هرگز رئیس جمهوری را ندیده است که “اهمیتی برای زندگی یا مرگ مردم نداشته باشد)”

نگاه میکنم:

به نظر می رسید گلدبرگ و سانی هاستین گفتگو از لحاظ چالش های حقوقی رئیس جمهور در یک صفحه باشند و از واگذاری انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 به جو بایدن رئیس جمهور امتناع ورزند.

“این کاملاً شبیه آنچه در کشورهایی می بینیم که دیکتاتور وجود دارد. ما این کودتا ها را می بینیم. هاستین با اشاره به پرونده های قضایی مطرح شده از سوی مبارزات انتخاباتی ترامپ که لغو شدند ، گفت:

هاستین افزود: “می دانید ، آنها از اتاق های دادگاه به بیرون پرتاب شدند ، آنها خندیدند ، آنها را اخراج کردند ، و با این حال آنها این کار را ادامه می دهند.” “من فکر می کنم آنچه که ما شاهد هستیم یک رئیس جمهور است که تلاش می کند انتخابات را بدزدد ، نتایج را باطل کند و علاوه بر این ، رأی دهندگان را از رای دهندگان محروم کند.”

هاستین سپس جمهوری خواهانی را خواست كه به گفته كارل برنشتاین گزارشگر قدیمی ، ترامپ را به طور خصوصی مورد انتقاد قرار داده اند اما هنوز این كار را علنا ​​انجام نداده اند. کارل برنشتاین می گوید ، چه؟ 22 نفر در خلوت با او صحبت می کنند. خصوصی یعنی هیچ. وی گفت: “خصوصی معنایی ندارد ، زیرا همه این مسئله را نه تنها در این کشور ، بلکه در جهان می بینند.”

حتما بخوانید:
"لطفا به من توهین نکنید": مگان مک کین از بیل کریستول به دلیل حمایت از نیرا تندن انتقاد می کند

گلدبرگ سپس با این استدلال که جمهوری خواهان باید به زودی بیرون بیایند یا ممکن است اصلا فرصتی نداشته باشند ، تصمیم به بستن این بخش گرفت.

“آن زمان ما مورد توجه قرار گرفتیم. این یک تلاش کودتا است. این استدلالهایی است که دیکتاتورها می کنند وقتی می خواهند کشوری را از مردمش بگیرند “. “همه شما – کسی بهتر است قدم بگذارد قبل از اینکه شما ناگهان برگردید و کشور را تصرف کند ، و اکنون شما حق چرخیدن ندارید. شما حق رجوع ندارید. یا الان درستش می کنیم ، یا او می رود چون دروغ هایش زیاد است و هر چه بیشتر و دورتر می شوند. “


منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید