“این قانون است!”: اندرو کوومو با یک خبرنگار درمورد مسئله مدارس در نیویورک تماس می گیرد


اندرو کوومو ، فرماندار دموکرات نیویورک ، روز چهارشنبه در یک کنفرانس مطبوعاتی درباره احیای ویروس کرونا ، جیمی ویلکیند خبرنگار وال استریت ژورنال را احضار کرد.

ویلکیند خاطرنشان کرد که کوومو ، که قبلاً گفته بود نیویورک مسئول باز یا بسته شدن مدارس داخل شهر است ، بعداً به احتمال اعلام شهر به عنوان منطقه نارنجی یا قرمز اشاره کرد. سپس ویكیند توضیح خواست و گفت والدین می خواهند بدانند كه آیا وی جایگزین اقتدار شهر می شود یا آیا مدارس در روزهای آینده باز می شوند. (مربوط می شود: “چه شوکی”: اندرو کوومو کنایه آمیز تحقیقات خانه سالمندان را به عنوان یک اقدام سیاسی توسط وزارت بی عدالتی منفجر می کند)

نگاه میکنم:

کوومو ابتدا با گفتن Vielkind به “سعی کنید ناخوشایند و توهین آمیز نباشید” در مورد لحن خود پاسخ داد و ادامه داد که قوانینی که پاسخ سوال او را تعیین می کنند از ماه ها قبل اعمال شده است.

کوومو سپس به رهنمودهای ایالتی معرفی شده برای کنترل نقاط داغ اشاره کرد: “ما قانون منطقه نارنجی را حدود یک ماه پیش اعلام کردیم”. “نمی دانم اینجا بوده اید یا توجه کرده اید … درباره چی صحبت می کنید ،” حالا می خواهید جایگزین کنید – “ما قبلاً این کار را کرده ایم! این قانون است! منطقه نارنجی و منطقه قرمز! واقعیت ها را دنبال کنید. “

حتما بخوانید:
موتور مخفی تولید تورم; مشکل پول یابی و 40 میلیارد دلار بازار تخصصی نفت

ویلکیند عقب زد و گفت که هنوز گیج است و والدینش نیز همینطور هستند.

“پس گیج شدی!” کومو جواب داد: “آنها گیج نیستند. تو گیج شده ای. قانون را بخوانید. قانون را بخوانید و گیج نخواهید شد. “
منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید