ایندیپندنت: تیم حقوقی ترامپ در حال دور شدن از سیدنی پاول است


تیم حقوقی رئیس جمهور دونالد ترامپ یکشنبه شب از سیدنی پاول فاصله گرفت و اعلام کرد که وی هیچ نقش رسمی در کارزار انتخاباتی یا شخص رئیس جمهور ندارد.

این اعلامیه از سوی شهردار سابق نیویورک ، رودی جولیانی و جنا الیس ، که هر دو نماینده مبارزات انتخاباتی ترامپ در پرونده او بودند ، در تلاش برای لغو نتایج انتخابات در چندین ایالت در حال چرخش بود.

“سیدنی پاول به تنهایی با یک وکیل معامله می کند. وی عضوی از تیم حقوقی ترامپ نیست. وی همچنین در مقام شخصی خود وکیل رئیس جمهور نیست ، “جولیانی در بیانیه ای گفت.

اعلامیه تیم حقوقی ترامپ پس از حضور پاول با جولیانی و الیس در چندین کنفرانس مطبوعاتی و دادگاه اعلام شد. وی همچنین طی روزهای اخیر چندین بار در تلویزیون ظاهر شده است تا ادعاهای رئیس جمهور در مورد کلاهبرداری گسترده رای دهندگان را تکرار کند ، هرچند که او به همراه سایر اعضای تیم حقوقی ترامپ از ارائه شواهد خودداری کرده اند. (مرتبط: ادعاهای ترامپ در مورد کلاهبرداری توسط دادخواست های انتخاباتی وی پشتیبانی نمی شود)

ترامپ خود همچنین گفت که پاول در یک توئیت در 14 نوامبر بخشی از تیم حقوقی او بود.

اگرچه پاول تقریباً هر روز در اخبار کابل ظاهر می شد ، اما با انتقادات گسترده ای نسبت به ادعاهای خود روبرو شد. وی ادعا می کند که سیستم های رای گیری الکترونیکی میلیون ها رأی را به رئیس جمهور منتخب جو بایدن منتقل کرده است ، ادعایی که باعث انتقاد تاکر کارلسون از فاکس نیوز شده است.

حتما بخوانید:
دوج کوین (Dogecoin) چیست ؟

کارلسون روز پنجشنبه گفت: “او هرگز هیچ مدرکی با وجود درخواست های فراوان و ادبانه برای ما ارسال نکرد.” “او هرگز ثابت نکرده است که رای واقعی به طور غیرقانونی توسط نرم افزار از نامزدی به نامزد دیگر منتقل شده است. هیچ یک. “

پاول همچنین ادعا می کند که برایان کمپ ، فرماندار جورجیا و براد رافنسپرگر ، وزیر امور خارجه ، هر دو جمهوری خواه ، در یک توطئه با سیستم رای گیری الکترونیکی دولت شرکت داشتند که دولت را به نفع بایدن تکان داد.

پاول شنبه شب در گفتگو با تلویزیون نیوزمکس گفت: “جورجیا احتمالاً اولین ایالتی است که منفجر می شود” و دادخواست های تیم ترامپ را “کتاب مقدس” خواند.

وی افزود: “آقای كمپ و وزیر امور خارجه باید با این موضوع موافقت كنند زیرا آنها در كلاهبرداری دامنیون نقش دارند.” آرا Trump ترامپ در سراسر کشور.

محتوای ایجاد شده توسط بنیاد خبری Daily Caller News به طور رایگان در دسترس هر ناشر خبره واجد شرایطی است که می تواند مخاطبان زیادی را به خود جلب کند. برای گزینه های صدور مجوز برای محتوای اصلی ما ، لطفاً با licensing@dailycallernewsfoundation.org تماس بگیرید.
منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید