ایالات متحده یک شرکت چینی را به دلیل معاملات نظارتی با رژیم مادورو تحریم کرده است

[ad_1]

دولت ترامپ یک شرکت چینی را به اتهام حمایت از رئیس جمهور ونزوئلا ، نیکولاس مادورو ، رئیس جمهور ونزوئلا برای تضعیف دموکراسی ، از جمله نظارت دیجیتالی بر مخالفان سیاسی رژیم و محدود کردن دسترسی به اینترنت برای شهروندان ، تحریم کرده است.

وزارت خزانه داری آمریکا در بیانیه ای اعلام کرد شرکت ملی واردات و صادرات الکترونیک چین (CEIEC) به دلیل نقش خود در ارائه نرم افزار ، آموزش و تخصص فنی به ساختارهای دولت ونزوئلا مورد استفاده رژیم مادورو ، با تحریم های مالی روبرو خواهد شد. علیه ساکنان ونزوئلا. (مرتبط: قاضی محکوم شد ، شش مدیر آمریکایی را که به ونزوئلا آورده اند مجازات کرد)

استفان منوچین ، وزیر دارایی گفت: “اتكای رژیم نامشروع مادورو به نهادهایی مانند CEIEC برای پیشبرد برنامه اقتدارگرایانه خود ، بیشتر اولویت این رژیم را بر قدرت بر ارزشها و فرایندهای دموكراتكی نشان می دهد.” “ایالات متحده دریغ نخواهد کرد تا کسی را که به سرکوب اراده دموکراتیک مردم ونزوئلا و دیگران در سراسر جهان کمک می کند هدف قرار دهد.”

نوع فناوری که این شرکت الکترونیکی در اختیار ونزوئلا قرار می دهد ، یک نسخه تجاری از Great Wall چین است ، یک سیستم ملی از کشورهای آسیایی از بلاک ها و فیلترهایی که برای سانسور و کنترل اطلاعاتی که شهروندان چینی به خارج از چین دسترسی دارند ، استفاده می شود. در این بیانیه آمده است و برای جلوگیری از محتوایی که از نظر رهبری سیاسی “ناخواسته” تلقی می شود.

در بیانیه جداگانه وزارت امور خارجه آمریکا آمده است ، وزیر امور خارجه مایك پمپئو نیز این تحریم ها را مدنظر قرار داد و ادعا كرد كه CEIEC در كمك به ونزوئلا در “تلاش های مخرب” برای تضعیف دموكراسی در این كشور شریک است.

پمپئو در بیانیه ای گفت: “با این اقدام اخیر ، ایالات متحده مجدداً بر تعهد خود در ارتقا account مسئولیت پذیری برای همه افرادی كه در تلاش رژیم غیرقانونی مادورو برای تضعیف دموكراسی نقش دارند ، تأكید می كند.” “تلاش های ناامیدانه مادورو برای دستکاری در روند دموکراتیک نباید تردیدی باقی بماند که همه انتخابات سازمان یافته توسط رژیم غیرقانونی ، از جمله انتخابات پارلمانی در 6 دسامبر ، نه آزاد و نه عادلانه خواهد بود.”

دولت اعلام کرد که پس از انتخاب مجدد غیرقانونی مادورو در مارس 2018 ، جایی که شواهد گسترده ای از تقلب در آن کشف شد ، خوان گوئیدو سیاستمدار ونزوئلا را از ژانویه 2019 به عنوان رهبر قانونی کشور شناخته است.

به گفته وزارت خزانه داری آمریکا ، پس از یک شورش داخلی علیه مادورو در اواخر آوریل 2019 ، ونزوئلا دچار قطعی برق و ضعف سیگنال های تلفن همراه شد که منجر به کمرنگ شدن اطلاعات شد.

“در نتیجه اقدامات امروز ، کلیه املاک و منافع متعلق به CEIEC یا هر نهادی که در آن متعلق است ، به طور مستقیم یا غیرمستقیم ، 50٪ یا بیشتر سهام در ایالات متحده یا متعلق به آمریکا یا تحت کنترل آن است وزارت دارایی در بیانیه ای گفت ، مسدود شده و به OFAC گزارش می شود.[ad_2]

منبع: outlandernews.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram followershtml nullednulled themes