اگر افراد مرده بتوانند این کار را انجام دهند ، می توانید: جان اف کندی جمهوری خواهان را در جورجیا تشویق می کند تا در انتخابات ویژه شرکت کنند


جان اف کندی ، سناتور جمهوری خواه لوسیانا ، جمهوری خواهان جورجیا را تشویق کرد که در انتخابات دور دوم ایالات متحده در ژانویه به کاندیداهای سنای جمهوری خواه رای دهند.

برخی از جمهوری خواهان نگران هستند که ادعاهای رئیس جمهور دونالد ترامپ در مورد انتخابات “جعلی” می تواند جمهوری خواهان در جورجیا را از حمایت از جمهوری خواهان سن منصرف کند. دیوید پوردو و کلی لوفلر در حالی که قصد دارند جایگاه های خود را در مرحله دور دوم انتخاب کنند که در 5 ژانویه برگزار می شود.

حزب جمهوری اسلامی باید یکی از دو کرسی را بدست آورد تا اکثریت خود را حفظ کند و آزمایش رئیس جمهور بایدن برای حداقل دو سال آینده چگونه باشد.

کندی چهارشنبه شب هنگام بازدید از هانیتی به شان هانیتی ، مجری فاکس نیوز گفت: “بگذارید یک لحظه خیلی واضح صحبت کنم.” “تا زمانی که ضریب هوشی در مورد سبزیجات ریشه ندارید ، می دانید که این انتخاب ها چقدر مهم هستند. این دومین انتخابات ریاست جمهوری است. فکر می کنید چرا رئیس جمهور اوباما و بایدن برای تبلیغات انتخاباتی به جورجیا می روند؟ آنها با این امر به عنوان دومین همه پرسی رئیس جمهور ترامپ و دستاوردهای وی رفتار خواهند کرد. “

نگاه میکنم:

کندی ادامه داد: “علاوه بر این ، اگر در جورجیا شکست بخوریم ، سناتور سومر ، سناتور برنی سندرز ، سخنران پلوسی ، اوکاسیو کورتس ، نماینده کنگره همه مسئول هستند.” “اگر این آمریکاست ، آنها حق دارند در مورد نظرات خود صحبت کنند. اما فکر می کنم ایده های آنها پارس می کند. پارس دیوانه آیا واقعاً می خواهید توسط نئو سوسیالیست ها اداره شوید؟ “

حتما بخوانید:
پات تومی ، سناتور جمهوری خواه پنسیلوانیا به بایدن تبریک می گوید و از ترامپ می خواهد "نتیجه را بپذیرد"

کندی با بیان سخنی بر این ادعا که بسیاری از مردگان در انتخابات نوامبر 2020 “رأی دادند” بر پیام خود تأکید کرد.

وی گفت: بنابراین پیام من به افراد خوب در جورجیا ، من سعی نمی کنم با تجارت شما سر و کله بزنم ، من می دانم که شما از سیاست خسته شده اید ، اما لطفاً وقت بگذارید و برای رأی دادن تلاش کنید. “اینطور به آن نگاه کنید ، اگر افراد مرده می توانند این کار را انجام دهند ، شما نیز می توانید.”

سناتور لوئیزیانا خاطرنشان کرد که ترامپ “می فهمد که سهام چقدر بزرگ است” و هنگام دیدار روز شنبه “مستقیماً با مردم جورجیا صحبت خواهد کرد”. (مربوط می شود: لیندسی گراهام می گوید ، برایان كمپ ، فرماندار جورجیا “قبل از اینكه خیلی دیر شود باید قانون را تغییر دهد”)


منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید