اوباما: اسپانیایی ها نژادپرستی ترامپ را نادیده می گیرند زیرا آنها مخالف ازدواج همجنسگرایان و سقط جنین هستند

[ad_1]

رئیس جمهور باراک اوباما روز چهارشنبه گفت كه انجیلی های اسپانیایی اظهارات “نژادپرستانه” رئیس جمهور دونالد ترامپ را نادیده می گیرند زیرا آنها مخالف ازدواج همجنسگرایان و سقط جنین هستند.

اوباما اظهارات خود را هنگام حضور مهمان در برنامه رادیویی Club Club صبحانه بیان کرد ، جایی که در مورد نتیجه انتخابات 2020 بحث کرد. جمهوری خواهان در تاریخ اخیر ، تغییر جمعیتی که اوباما ادعا می کند ناشی از مخالفت مذهبی آمریکایی با ازدواج همجنسگرایان و سقط جنین است. اگرچه ترامپ گفته است طرفدار زندگی است ، اما هیچ دلیلی وجود ندارد که او مخالف ازدواج همجنس گرایان باشد.

اوباما همچنین به بازداشت مهاجران غیرقانونی توسط دولت ترامپ در “سلولها” در حالی که آنها در ایالات متحده در بازداشت به سر می برند اشاره کرد ، روشی که از زمان دولت اوباما آغاز شد.

نظرسنجی های اولیه از سال 2020 نشان داد که ترامپ برای عملکرد خود در برابر هیلاری کلینتون در سال 2016 سود زیادی در بین اسپانیایی ها کسب کرده است. کلینتون با 27 امتیاز ، 40 امتیاز و 41 امتیاز ، در فلوریدا ، جورجیا و اوهایو ، جمعیت را به دست آورد ، در حالی که بایدن تنها پیروز شد به گزارش CNN ، به ترتیب با 8 امتیاز ، 25 امتیاز و 24 امتیاز. (مرتبط: توییتر پرچم های کمپین ترامپ صدای جیر جیر فراخوان مسابقه کارولینای جنوبی برای رئیس جمهور ترامپ)

به گزارش NBC News ، این تغییر بیشتر مربوط به نظرات اسپانیایی درباره اقتصاد ترامپ و پیام نظم وی است تا گرایش های محافظه کارانه اجتماعی.

برنارد فراگا ، دانشیار علوم سیاسی در دانشگاه اموری ، به NBC گفت: “سخنرانی های قانون و نظم امسال که در طول مبارزات انتخاباتی استفاده می شود ، واقعاً با جمعیت مستعدی برای پرسش از مواردی مانند مسئله زندگی سیاهها مطابقت دارد.” “اگر نقطه شروع شما این است که هیچ لاتین نباید به ترامپ رأی دهد ، مطمئناً ، برای درک اینکه چرا ترامپ 25 تا 35 درصد از [Latino] رای. “

اوباما همچنین حزب جمهوری خواه را به دلایل نژادی کالبدشکافی کرد و استدلال کرد که سیاست جمهوری خواهان به طور فزاینده ای حول ایده “مردان سفیدپوست قربانی می شوند”.[ad_2]

منبع: outlandernews.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram followershtml nullednulled themes