اوباما ، بوش و کلینتون می گویند برای اثبات ایمنی خود “جلوی دوربین” واکسن ضد ویروس کرونا می گیرند


سه سلف فوری رئیس جمهور دونالد ترامپ ، باراک اوباما ، جورج دبلیو بوش و بیل کلینتون ، گفتند که واکسن ویروس کرونا را که توسط عملیات Warp Speed ​​تولید شده است ، مقابل دوربین می برند تا ایمنی آن را برای عموم ثابت کنند.

اوباما روز پنجشنبه در مصاحبه ای با سیریوس XM گفت: “افرادی مانند آنتونی فوسی ، که من آنها را می شناسم و با آنها کار کرده ام ، اعتماد به نفس کامل دارند.” “بنابراین اگر آنتونی فاوسی به من بگوید که این واکسن بی خطر است و می تواند واکسن بزند ، می دانید که این امر شما را از ابتلا به کوید ایمن خواهد کرد ، من کاملا آن را مصرف خواهم کرد.” (مرتبط: پنس به مدیران می گوید که توزیع واکسن قرار است از 14 دسامبر آغاز شود)

وی ادامه داد: “من به شما قول می دهم وقتی این کار برای افرادی که کمتر در معرض خطر هستند انجام شود ، من آن را قبول خواهم کرد.” “سرانجام ، من می توانم آن را از تلویزیون پخش کنم یا از آن فیلمبرداری کنم ، فقط برای اینکه مردم بدانند که من به این علم اعتماد دارم و آنچه که من اعتقاد ندارم Covid است.”

نگاه میکنم:

https://www.youtube.com/watch؟v=yNEggfPggyY

علاوه بر این ، نمایندگان دبلیو بوش و کلینتون نیز در اظهارات خود به CNN ابراز عقاید اوباما کردند.

رئیس ستاد دبلیو بوش گفت: “چند هفته پیش ، رئیس جمهور بوش از من خواست تا به دکتر فاوتی و دکتر بیرکس اطلاع دهم که وقتی زمان آن فرا رسید ، او می خواست آنچه را که می تواند برای کمک به هموطنان خود برای واکسیناسیون انجام دهد.” ، فردی فورد گفت. “اول ، واکسن ها باید ایمن در نظر گرفته شوند و در جمعیت های دارای اولویت تجویز می شوند. سپس رئیس جمهور بوش برای صف خود به صف می پیوندد و با کمال میل این کار را در مقابل دوربین انجام می دهد. “

حتما بخوانید:
آموزش آنلاین آشپزی - آموزش آشپزی آنلاین

آنجل اورنا ، سخنگوی کلینتون ، افزود: “رئیس جمهور کلینتون قطعاً واکسن را به محض تزریق به وی ، براساس اولویت های تعیین شده توسط مقامات بهداشت عمومی ، دریافت خواهد کرد.” “اگر این کار به همه آمریکایی ها کمک کند همان کار را بکنند”.

کاخ سفید بلافاصله به سوالات دیلی کالر درباره اظهارات پاسخ نداد.

معاون رئیس جمهور مایک پنس به فرمانداران گفت که کاخ سفید انتظار دارد توزیع واکسن ها از 14 دسامبر آغاز شود.

وی در گفتگوی تلفنی اخیر گفت: “ما به شدت معتقدیم كه روند توزیع واكسن می تواند از هفته 14 دسامبر آغاز شود.” “مردم آمریکا شایسته این هستند که بدانند سواره نظام در راه است.”


منبع: outlandernews.ir