انتظار می رود ترامپ با جولیانی در جلسه دادرسی پنسیلوانیا شرکت کند


انتظار می رود دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا به همراه رودی جولیانی روز چهارشنبه برای شرکت در جلسه استماع ایالت سنا در انتخابات سنا سال 2020 به گتیسبورگ ، پنسیلوانیا برود.

CNN اولین حضور احتمالی ترامپ را اواخر سه شنبه شب اعلام کرد ، که دو مقام کاخ سفید صبح روز چهارشنبه به دیلی کالر تأیید کردند. مقامات ، به دلیل اینکه مجاز به سخنرانی در این باره در ملا public عام نبودند ، ناشناس صحبت کردند ، خاطرنشان کردند که این سفر به طور رسمی به برنامه عمومی رئیس جمهور اضافه نشده و همچنان قابل تغییر است. (مرتبط: کمپین ترامپ می گوید: پنسیلوانیا ، آریزونا ، میشیگان برای برگزاری جلسات عمومی در مورد انتخابات)

واشنگتن ، دی سی – 27 سپتامبر: رودی جولیانی ، شهردار سابق نیویورک به سخنان دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا گوش می دهد که در یک کنفرانس مطبوعاتی در جلسه توجیهی کاخ سفید در 27 سپتامبر 2020 در واشنگتن صحبت می کند. ترامپ در حال آماده سازی برای اولین مناظره ریاست جمهوری با معاون رئیس جمهور سابق و نامزد حزب دموکرات جو بایدن در تاریخ 29 سپتامبر در کلیولند ، اوهایو است. (عکس: جوشوا رابرتز / گتی ایماژ)

یکی از مقامات افزود جولیانی ، شهردار سابق نیویورک و وکیل شخصی رئیس جمهور ترامپ را ترغیب به سفر کرد ، هرچند سایر مشاوران به رئیس جمهور هشدار دادند که چنین نکند. جولیانی رهبر مبارزات انتخاباتی برای خنثی کردن نتایج انتخابات 2020 است.

مبارزات انتخاباتی 2020 ترامپ سه شنبه شب اعلام كرد كه پنسیلوانیا ، میشیگان و آریزونا جلسات دادرسی مشابهی را برگزار می كنند ، انتظار می رود در آن جمهوری خواهان محلی صحبت كنند و شهادت شاهدان ادعای تقلب در انتخابات سال 2020 را بشنوند.

حتما بخوانید:
تورم در آلمان به بالاترین نرخ خود در 50 سال گذشته رسیده است

جولیانی در بیانیه ای گفت: “به نفع همه است كه به طور كامل بی قانونی و تقلب در انتخابات را بررسی كنیم.” “و تنها راه برای انجام این کار جلسات دادرسی عمومی است ، همراه با شاهدان ، فیلم ها ، عکس ها و سایر مدارک غیرقانونی از انتخابات 3 نوامبر.”

جلسه دادرسی را می توانید در اینجا تماشا کنید. آریزونا قرار است روز دوشنبه ، 30 نوامبر دیدار کند ، در حالی که میشیگان برای سه شنبه ، 1 دسامبر.
منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید