اسكرانتون خیابان شهر را به نام جو بایدن ، “جو بایدن ویو” نامگذاری كرد.


به گزارش هیل ، اسكرانتون ، پنسیلوانیا ، زادگاه رئیس جمهور منتخب جو بایدن ، جو بایدن وی را به عنوان احترام پیروزی در انتخابات انتخاب كرد.

به گزارش هیل ، ده ها تن از مقامات شهری و دولتی و همچنین اعضای جامعه محلی و طرفداران رئیس جمهور منتخب روز جمعه برای تجلیل از این تابلو در تقاطع خیابان فیسک و خیابان واشنگتن شمالی در منطقه گرین ریج در اسکرانتون گرد هم آمدند.

“امروز صبح فرصتی پیدا شد که به سناتور باب کیسی ایالات متحده و دانشگاه مریوود بپیوندم و به افتخار رئیس جمهور تازه انتخاب شده خود تابلوی خیابان جو بایدن ویو پیدا کنم. شهردار اسکرانتون پیج کوگنتی در پستی در فیس بوک خود نوشت: این نشانه گامی در جهت شناخت این دستاورد برای شهر ما است ، به این امید که اعتماد به نفس هر کودکی را که در اینجا زندگی می کند تقویت کند. (مرتبط: سخنگوی بایدن ، کیت بدینگ فیلد: بایدن “هیچ نگرانی” در مورد پرونده های قضایی ترامپ ندارد)

“او می داند که ما چقدر به او افتخار می کنیم و این باعث بالا رفتن مردم در شهر می شود. جیمی کانورز ، شهردار سابق اسکرانتون در بیانیه ای در این مراسم گفت: ما افتخار می کنیم که یکی از ما رئیس جمهور ایالات متحده است.

“من فکر می کنم داشتن رئیسی که اهل اسکرانتون باشد بسیار مهم است. ما مدت هاست که این را می گوییم ، اما اکنون که چند هفته برای غرق شدن وقت داریم ، داشتن رئیس جمهور ایالات متحده واقعاً شگفت آور است. فقط 4 شهر عجیب در آمریکا وجود دارد که می تواند از این امر به رخ کشیدن. اسكرانتون ، پنسیلوانیا هم اكنون یكی از آنهاست. “شهردار پائیگ كونتی در مصاحبه با WNEP گفت.

حتما بخوانید:
جو بایدن در حالی که با سگش بازی می کند ، لیز می خورد و مچ پا را می پیچد
منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید