اسقف اعظم دی سی می گوید برای جوانی سقط جنین باید با جو بایدن ارتباط برقرار کند


اسقف اعظم واشنگتن ویلتون گرگوری گفت که وی انتخاب رئیس جمهور منتخب جو بایدن را طی یک مراسم مذهبی منکر نخواهد شد.

گریگوری در مصاحبه ای با مجله آمریكا در 24 نوامبر اظهار داشت كه امیدوار است كه با رئیس جمهور منتخب همكاری كند و در عین حال اشاره كرد كه سیاست های بایدن در تضاد با تعالیم كاتولیك است.

“نوع رابطه ای که امیدوارم داشته باشم یک رابطه گفتگوی است که در آن می توانیم مناطقی را پیدا کنیم که بتوانیم همکاری کنیم و تعالیم اجتماعی کلیسا را ​​منعکس کند ، زیرا کاملاً می دانیم که برخی زمینه ها وجود دارد که در آن توافق نخواهیم کرد.” گریگوری به مجله آمریكا گفت.

وی با اشاره به حمایت عمومی بایدن از سقط جنین افزود: “این مناطق مناطقی است که موقعیت کلیسا کاملاً واضح است.”

بر اساس این نشریه ، گریگوری قصد ندارد ارتباط بایدن را انکار کند. اسقف اعظم خاطر نشان کرد که بایدن در حالی که معاون رئیس جمهور باراک اوباما بود ، به مراسم مذهبی رفته و شرکت می کرد.

وی گفت: “من قصد ندارم از این مسئله منحرف شوم.” (مرتبط: اسقف های کاتولیک گروه کاری را برای رسیدگی به سیاست های بایدن که مغایر با تعالیم کلیسا است اعلام کردند)

واشنگتن ، دی سی – 21 مه: اسقف اعظم جدید واشنگتن دی سی ، ویلتون دی گرگوری ، (C) در جدول نصب خود در معبد ملی عقاید معصوم شرکت می کند (عکس: مارک ویلسون / گتی ایماژ)

کنفرانس اسقف های کاتولیک در ایالات متحده هفته گذشته اعلام کرد که یک گروه کاری برای مقابله با سیاست های بایدن تشکیل می دهد ، که با آموزش کلیسا مغایرت دارد زیرا بایدن ، که اولین رئیس جمهور کاتولیک پس از جان اف کندی خواهد بود ، از سیاست هایی حمایت می کند که صریحاً مخالف است آموزش کاتولیک به عنوان سقط جنین.

حتما بخوانید:
باربری کاشانی - اتوبار کاشانی - 44440426 - 28% تخفیف ویژه

بایدن همچنین به عنوان رئیس جمهور قول داد که سیاست های دوران اوباما را که خواهران کوچک فقیر را ملزم به دسترسی به کارمندان در کنترل بارداری می کند ، با وجود نقض عقاید کاتولیک خواهران و با وجود حکم دادگاه عالی ، احیا کند. جولای این راهبه های کاتولیک از دستور اوباما در زمینه پیشگیری از بارداری معاف هستند.

معاون سابق رئیس جمهور همچنین طرفدار ازدواج همجنس گرایان است ، اگرچه کلیسای کاتولیک می آموزد که ازدواج باید بین زن و مرد باشد.

گریگوری به مجله آمریكا گفت كه “كاتولیك های آگاه” آموزه كاتولیك را در مورد حرمت زندگی انسان ، از زمان تصور تا مرگ طبیعی می دانند و بنابراین معتقد نیستند كه كاتولیك ها وقتی كلیسا با دولت بایدن همکاری می كنند ، گیج می شوند.

وی گفت: “این موضوع گیجی نیست.” “از طرف من ، مسئولیت من به عنوان اسقف اعظم این است كه درگیر شوم و با او گفتگو كنم ، حتی در مناطقی كه به طور واضح اختلافاتی داریم.”

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller News Foundation به صورت رایگان در اختیار هر ناشر واجد شرایط اخباری است که می تواند مخاطبان زیادی را به خود جلب کند. برای گزینه های صدور مجوز برای محتوای اصلی ما ، لطفاً با licensing@dailycallernewsfoundation.org تماس بگیرید.


منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید