استراتژیست های جمهوریخواه سفر ترامپ به جورجیا قبل از دور دوم را تخمین می زنند


رئیس جمهور دونالد ترامپ روز شنبه برای دیدار با جمهوری خواه فعلی به جورجیا می رود. کلی لوفلر و دیوید پوردو قبل از انتخابات دور دوم در 5 ژانویه. حزب سنا را کنترل می کند.

با نزدیک شدن به انتخابات ، استراتژیست های جمهوری خواه آنچه که ترامپ و جمهوری خواهان برای پیروزی در حداقل یکی از دور دوم انتخابات و حفظ کنترل سنا باید انجام دهند را بیان می کنند. (مربوط می شود: آیا ادعاهای ترامپ در مورد “انتخابات جعلی” به شانس CSO در دور دوم سنا جورجیا آسیب می رساند؟)

کارل روو ، معاون رئیس سابق کاخ سفید و همکار فاکس نیوز ، بیانیه ای با عنوان “انتخابات به جورجیا می رسد” نوشت که در وال استریت ژورنال منتشر شده است. روو که یک استراتژیست دیرینه جمهوری خواه است ، تلاش برای جمع آوری کمکهای مالی برای جمهوری خواهان را بر عهده دارد ، امیدوار است که بتواند از سمت های سنا استفاده کند.

روو نوشت: “سفر رئیس جمهور به جورجیا در روز شنبه بسیار حیاتی خواهد بود” و به آنچه رئیس جمهور ترامپ برای تأثیر مثبت در نتیجه این دو دور سنا باید انجام دهد ، اشاره کرد. روو گفت: “آقای ترامپ به جای ابراز نارضایتی به سادگی ، باید به هواداران خود یادآوری کند که همانطور که از نتایج در ماه نوامبر ناامید شده اند ، باید به آقای پدی و خانم لوفلر مراجعه کنند.”

“رئیس جمهور می تواند با اقناع طرفداران خود كه آقایان پردو و خانم لفلر آخرین خط دفاعی آنها هستند ، این نقطه را به خانه خود ببرند. روو افزود: “سرنوشت ملت در دوران دولت بایدن – به علاوه میراث آقای ترامپ و آینده حزب او – ممکن است به انتخاب وی در روز شنبه بستگی داشته باشد.”

روو اشاره کرد که تعداد کمی نظرسنجی که این رقابت ها را ردیابی می کند ، نشان می دهد که رأی گیری دقیقاً مانند آخرین مسابقات مهم در جورجیا – یعنی انتخابات فرمانداری 2018 و انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 – نزدیک خواهد بود. با این حال ، جمهوریخواهان دلیل خوش بینی دارند. روو میگه

روو گفت: “جمهوری خواهان در جورجیا بازی زمینی قویتری دارند: 1000 نفر از عوامل میدانی و هزاران داوطلب تقریباً یك میلیون رای دهنده را تحت پوشش قرار داده اند.” وی همچنین خاطرنشان کرد که درخواست های رای گیری پستی ، که می تواند به عنوان یک آزمایش ترفند برای مشارکت در انتخابات باشد ، “به گفته تحلیلگران داده GOP ،” با یک سوم کاهش در انتخابات عمومی و بیشتر آن از طرف جمهوریخواهان است. “

حتما بخوانید:
اسكرانتون خیابان شهر را به نام جو بایدن ، "جو بایدن ویو" نامگذاری كرد.

امی کوچ ، رهبر اکثریت سنای مینه سوتا و استراتژیست جمهوری خواه ، گفت که طرفدار هر دو نامزد جمهوری خواه سنا است: وی به یاهو نیوز گفت: “اما اختلافات مشکل ساز است و هر دو از رئیس جمهور حمایت می کنند.” “اکنون ترامپ از گرجستان ناراحت است زیرا پیروز نشد. و شما یک چپ اخراجی دارید که به تازگی در جورجیا چیز معجزه آسایی ترتیب داده است و این دستگاه می تواند مدام غلت بخورد. “

شکافی که کوچ به آن اشاره می کند ، وحشت ترامپ از نتایج انتخابات گرجستان است ، جایی که رئیس جمهور منتخب جو بایدن وی را محدود کرد. ترامپ نتایج انتخابات گرجستان را جعلی خواند و به استاندار جمهوری خواه و وزیر خارجه گرجستان حمله کرد. اقدامات وی لوفلر و پردو را به موقعیت دشواری مجبور کرد ، یا حمایت جمهوری خواهان ایالت را به خطر انداخت و یا حمایت رئیس جمهور را. سرانجام ، لفلر و پردو در کنار رئیس جمهور باقی ماندند و وزیر امور خارجه گرجستان برد رافنسپرگر را به کناره گیری دعوت کردند.

یکی از اعضای جمهوری گمنام نیز از NBC News از تأثیر رئیس جمهور در دور دوم انتخابات در جورجیا ابراز نگرانی کرد. این عامل ، که NBC News گفت با مبارزات انتخاباتی پردو آشنا است ، گفت: “این سخت ترین مسابقه ای است که من تاکنون در آن شرکت خواهم کرد.” این مهمترین و سخت ترین است. “

حتما بخوانید:
لیفت لب بالا چگونه انجام میشود؟

به گفته NBC News ، این عامل در ادامه گفت: “این یک جاده بسیار مستقیم است اما برای رسیدن به آنجا یک جاده بسیار بادگیر است.” “در حال حاضر ، من می گویم که من هرگز ندیدم که حزب جمهوری خواه در درک آنچه در معرض خطر است متحدتر باشد و آنچه را که باید برای متوقف کردن آن انجام شود ، درک کرد. … مردم در این بین اولویتهای مختلفی دارند ، آنچه انجام می دهند “، استراتژیست اضافه کرد.

جی ویلیامز ، یک استراتژیست دیگر حزب جمهوری خواه از جورجیا ، کمتر نگران ماندن رای دهندگان جمهوری خواه در خانه است زیرا تیم ترامپ نتایج انتخابات ریاست جمهوری را به چالش می کشد. ویلیامز به NBC News گفت: “رای دهندگان جمهوری خواه” بینی ما را نمی برند تا چهره های ما را شگفت زده کنند. ” به گفته ویلیامز ، تنها حرف مضر ترامپ در هنگام تجمع در جورجیا می تواند “در خانه بمان” باشید.

ویلیامز گفت: “من نمی توانم به شما بگویم که با چند نفر از افراد عادی و کارمندانی که کاملاً متقاعد شده اند که این یک کلاهبرداری بزرگ در رای دهندگان است صحبت می کنم.” “آن زمان ما مورد توجه قرار گرفتیم. و من فکر می کنم کسی که به اینجا می آید در واقع به کاهش آن کمک می کند ، مگر اینکه چیزی دیوانه بگوید ، اما ما خواهیم فهمید. “
منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید