“ادامه انتقام سیاسی”: ایوانکا ترامپ تحقیقات مالی را انتقاد می کند و به عنوان “اعزام ماهیگیری” چریکی

[ad_1]

ایوانکا ترامپ به توییتر متوسل شد تا نظرات خود را در مورد دو مقاله از نیویورک تایمز که در حال تحقیق در مورد تخلفات مالی احتمالی ترامپ است ، به اشتراک بگذارد.

ترامپ در توییتر خود نوشت: “این یک آزار و اذیت ، خالص و ساده است. این “پرس و جو” از دموکرات ها در نیویورک 100٪ با انگیزه سیاست ، تبلیغات و خشم است. آنها به خوبی می دانند که در اینجا هیچ چیز وجود ندارد و هیچ تخفیف مالیاتی وجود ندارد. این سیاستمداران فقط بی رحم هستند “، در پاسخ به مقاله ای در نیویورک تایمز.

در مقاله اول ، دو تحقیق در حال انجام ، یکی مجرمانه و دیگری مدنی ، در پرونده های مالیاتی و مالی مشاغل رئیس جمهور ترامپ شرح داده شده است. این مقاله نشان می دهد که تحقیقات شامل کسر مالیات چند میلیون دلاری به عنوان هزینه مشاوره شده است که به نظر می رسد برای ایوانکا ترامپ باشد.

ترامپ سپس به مقاله دیگری در نیویورک تایمز روی آورد و با انتشار پستی در توییتر خود نوشت: “این اعزام ماهیگیری کاملاً واضح است که بخشی از یک انتقام جویی سیاسی ادامه دارد.” (مرتبط: نوشتن مالیات ترامپ اکنون برای کلاهبرداری مالیاتی در نیویورک روی میز است)

مقاله دوم مربوط به لتیسیا جیمز ، دادستان کل جدید نیویورک و تمرکز وی بر رئیس جمهور است. نیویورک تایمز گزارش داد ، جیمز قول داده است به همان اندازه دادستان کل کشور در تعقیب رئیس جمهور پرخاشگرانه عمل کند.

جیمز پس از اینکه وی را “رئیس جمهور نامشروع” خواند ، رفتار خود با رئیس جمهور دونالد ترامپ را مخفی نکرد. جیمز پیشنهاد می کند ترامپ به جرم انسداد در عدالت و پولشویی محاکمه شود.

در حال حاضر ، پرزیدنت ترامپ هنوز انتخاب نامزد دموکرات ریاست جمهوری و معاون رئیس جمهور سابق جو بایدن را واگذار نکرده است ، زیرا مبارزات انتخاباتی ترامپ به دنبال پرونده های قضایی در ایالت های مختلف است.[ad_2]

منبع: outlandernews.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram followershtml nullednulled themes