اختصاصی: کوین مک کارتی نامه ای به 23 دموکرات مجلس نمایندگان ارسال می کند که در صورت عدم دریافت توافق دوجانبه برای تسکین COV ، Pelosi را تهدید می کند


رهبر کاخ اقلیت کوین مک کارتی روز جمعه نامه ای به 23 قانونگذار ارسال کرد که نامه ای را به نانسی پلوسی رئیس پارلمان امضا کردند و تهدید به امضای دادخواست تخلیه در صورت توافق نکردن توافق نامه بسته ویروس کرونا بزرگتر کرد. .

پس از آنکه دموکرات های مجلس نمایندگان از اقدام جمهوری خواهان برای تجدید نظر در لایحه تسکین ویروس کرونا در روز پنجشنبه جلوگیری کردند ، نامه مک کارتی نامه را برای اولین بار توسط روزنامه دیلی کالر دریافت کرد. این چهلمین بار بود که دموکرات ها بسته ای از لوایح جمهوری خواهان را تشویق می کردند تا آنها از مجلس عبور کنند. در نامه مک کارتی 23 دموکرات از مذاکره با جمهوری خواهان برای تهیه پیش نویس بسته ویروس کرونا دو طرفه فراخوانده شده است.

23 دموکرات میانه رو در ماه سپتامبر نامه ای به پلوسی و رهبر اکثریت استنی هویر نوشتند و از آنها خواستند “به مذاکرات دو حزب ادامه دهند” تا “به مردم آمریکا تسکین چشمگیری دهند” ، اما از آن زمان هیچ چیز پذیرفته نشده است. 23 دموکرات تهدید کرده اند که یک دادخواست تخلیه را امضا می کنند ، که لایحه ای را خارج از کمیته رأی گیری معرفی می کند.

“در 27 سپتامبر ، نزدیک به دو ماه پیش ، نامه ای به نانسی پلوسی سخنران امضا کردید که در آن آمده بود:” درخواست ما این است که شما به مذاکره در مورد یک توافق دوجانبه ادامه دهید. در غیر این صورت ، دادخواست تخلیه تنها گزینه بالقوه برای اقدام COVID-19 در کف خانه است … مک کارتی در نامه ای به 23 گفت: “همانطور که می دانیم ، هنوز توافق دو جانبه حاصل نشده است.” دموکراتها

حتما بخوانید:
پرداخت اشیاء جدید صندوق توسعه ملی از اول شهریور آغاز می شود

نامه را اینجا بخوانید:

نامه مک کارتی به COVID Re … از هنری راجرز

مک کارتی همچنین از پلوسی به دلیل عدم دستیابی به توافق نامه بسته محرک ویروس کرونا قبل از وقفه انتقاد کرد.

“شاید دلسردکننده تر این واقعیت باشد که حتی پس از آنکه رئیس پلوسی قبل از بازنشستگی در مجلس قبل از انتخابات موفق به تأمین معامله نشد ، شما قول خود را برای امضای دادخواست معافیت دادخواست حمایت از دستمزد حفظ نکردید ( PPP) توسط خیمه هررا باتلر. این قانون 137.5 میلیارد دلار اعتبار PPP مصرف نشده آزاد می کند. این به شما اجازه می دهد تا مشاغل کوچک وام PPP دوم را بگیرند و مهلت PPP را تا 31 دسامبر 2020 تمدید کنند. “مک کارتی در نامه خود ادامه داد. (مرتبط: دموکرات های مجلس نمایندگان تلاش های اخیر جمهوری خواهان برای تصویب لایحه محرک را مسدود می کنند)

پلوسی همچنان به رد پیشنهادات کاخ سفید پرداخت و خواستار تشویقی بیش از 2 تریلیون دلار شد.


منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید