[ad_1]

دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا ، قانون جدیدی را برای تحریک ویروس کرونا ویروس کرونا قبل از ترک کار در 20 ژانویه 2021 امضا خواهد کرد ، هرچند بعید به نظر می رسد که وی بتواند چنین کاری را انجام دهد.

ترامپ از کنگره خواسته است تا ماه دیگر بخش دیگری از کمک به ویروس کرونا را بپذیرد و اگرچه پس از انتخابات به ندرت موضوع را مطرح می کند ، چهار مقام ارشد کاخ سفید به دیلی کالر گفتند که دولت هنوز کمک های همه گیر را برای همه آمریکایی ها در اولویت دارد. هر چهار مقام کاخ سفید خواستند که ناشناس صحبت کنند زیرا به آنها اجازه داده نشده بود که درمورد این موضوع در ملا public عام بحث کنند. (مرتبط: تیم بایدن گزارش NYT را بارگیری می کند و می گوید که از دموکرات ها می خواهد قیمت انگیزه ویروس کرونا را کاهش دهند)

کاخ سفید رسماً به پرسش های روزنامه دیلی کالر در این باره در طول مطبوعات پاسخ نداد.

یک مقام رسمی که با تماس گیرنده صحبت می کرد با استناد به توییت های رئیس جمهور که کنگره را به تصویب یک بسته “بزرگ و هدفمند” فراخوانده بود ، افزود: ترامپ کمتر از جمهوری خواهان در کنگره علاقه مند به نگه داشتن این لایحه است.

یک مقام دوم ، با استناد به اختلاف نظرهای بین رهبران دموکرات و جمهوری خواه در مورد اینکه آیا این بسته باید کمک های اضافی را به ایالات گسترش دهد ، پیشنهاد کرد که رئیس جمهور در عوض از مجموعه ای از بسته های هدفمند حمایت می کند که دامنه پرداخت مستقیم به مودیان و کمک به صنایع خاص را گسترش می دهد اما او هنوز هم هر قبض را روی میز خود امضا می کرد.

مقام سوم می گوید ترامپ معتقد است که کمک به ویروس کرونا و تعداد زیادی از اهداف سیاسی دیگر قبل از ترک مقام ، از جمله پایان دادن به “جنگ های ابدی” آمریکا و اصلاحات مهاجرت ، برای افزایش شانس وی بسیار مهم است. برای نامزدی دیگر کاخ سفید در سال 2024 ، رئیس جمهور در حال بررسی تبلیغات انتخاباتی خود در سال 2024 است به محض تأیید نتایج انتخابات سال 2020 ، و روزنامه The Daily Beast در آخر هفته اعلام کرد که می تواند رویدادهای سبک مبارزات انتخاباتی را در این هفته برگزار کند. از مراسم تحلیف رئیس جمهور منتخب جو بایدن در ژانویه.

هنوز هم ، چهارمین مقام کاخ سفید که سخنگوی وی شک داشت لایحه کمک به ویروس کرونا در دفتر ترامپ قبل از 20 ژانویه مورد حمله قرار گیرد ، خاطرنشان کرد که تیم بایدن گزارش های اخیر در مورد فشار رئیس جمهور منتخب به رهبری دموکرات را کنار گذاشته است. کار با جمهوریخواهان و پذیرفتن حساب قبل از تصدی مسئولیت

این مقام همچنین خاطر نشان کرد که بعید به نظر می رسد که میچ مک کانل رهبر اکثریت سنا از قیمت یک بسته اضافی عقب نشینی کند.

وی در سخنرانی اخیر خود گفت: “از آنجا که ممکن است برخی از شما متوجه نشده باشند ، درآمد در سطح ایالت تقریباً در همه جا در حال افزایش است و آنها همچنان بر ظاهراً نزدیک به 1 تریلیون دلار برای ایالت و دولت محلی پافشاری می کنند.” “من نسبت به یک لایحه هدفمند ، تقریباً مبلغی که ما توصیه می کنیم ، نیم تریلیون دلار ، که هیچ چیز نیست ، برای مدارس ، ارائه دهندگان خدمات بهداشتی ، PPP ها و البته اصلاحات پاسخگویی برای جلوگیری از آمریکا هدف قرار گرفته است. درگیر یک اپیدمی پرونده های حقوقی در پاشنه همه گیر است ، که نسبت به این موضوع بسیار باز است ، اما من هنوز شواهدی ندیده ام ، زیرا چندین نفر از همکاران من پیشنهاد می کنند که آنها باز هستند. “

واشنگتن ، دی سی - 29 نوامبر: دونالد ترامپ ، رئیس جمهور ایالات متحده ، به دنبال نوه هایش عربابلا کوشنر و تئودور کوشنر ، در 29 نوامبر سال 2020 در واشنگتن در چمن جنوبی کاخ سفید قدم می زنند.  رئیس جمهور ترامپ آخر هفته را در کمپ دیوید و در باشگاه ملی گلف ترامپ در استرلینگ ، ویرجینیا گذراند.  (عکس از تاسوس کاتوپودیس / گتی ایماژ)

واشنگتن ، دی سی – 29 نوامبر: دونالد ترامپ ، رئیس جمهور ایالات متحده و به دنبال او نوه های عربلا کوشنر و تئودور کوشنر ، در تاریخ 29 نوامبر سال 2020 در واشنگتن در چمن جنوبی کاخ سفید قدم می زنند. رئیس جمهور ترامپ آخر هفته را در کمپ دیوید و در باشگاه ملی گلف ترامپ در استرلینگ ، ویرجینیا گذراند. (عکس از تاسوس کاتوپودیس / گتی ایماژ)

وزیر خزانه داری آمریکا ، استیو مانوچین پیش از شکرگذاری گفت که وی قصد دارد گفتگوها با نانسی پلوسی ، رئیس پارلمان و چاک شومر رهبر اکثریت مجلس سنا را در این هفته از سر گیرد ، پس از گفتگو با مک کانل ، رهبر اقلیت مجلس نمایندگان کوین مک کارتی و رئیس کاخ سفید میدوز را علامت گذاری کنید.

وی به CNBC گفت: “ما با طرحی روبرو خواهیم شد كه با Pelosi و Sumer به گفتگو بنشینیم و سعی كنیم لایحه ای هدفمند برای افرادی كه واقعاً به آن نیاز دارند تهیه كنیم و امیدواریم دموكرات ها با ما كار كنند.” “من می فهمم که دموکرات ها نمی خواستند ما قبل از انتخابات کاری انجام دهیم زیرا آنها نمی خواستند کاری انجام دهند که برای رئیس جمهور مفید باشد ، اما امیدوارم اکنون که انتخابات را پشت سر گذاشتیم ، دموکرات ها اکنون با ما همکاری خواهند کرد. “

در 19 نوامبر ، مانچین از رئیس فدرال رزرو جروم پاول خواست تا برنامه های کمک به ویروس کرونا را که توسط قانون مراقبت آغاز شده بود ، تا پایان سال لغو کند. او می نویسد که تقریباً نیم تریلیون دلار بلا استفاده از CARES باید به کنگره ارسال شود تا در بسته های جدید احتمالی توزیع شود.[ad_2]

منبع: outlandernews.ir