اختصاصی: فاکس نیوز “جنیس دین هشدار داد که خرابی در خانه سالمندان کوومو ممکن است دوباره تکرار شود”

[ad_1]

جنیس دین ، ​​کارشناس ارشد هواشناسی فاکس نیوز در مصاحبه ای اختصاصی به دیلی کالر گفت که او نگران است که موج دوم COVID-19 منجر به بستری شدن بیماران بیشتر در خانه های سالمندان شود.

دین به شدت با انتصاب فرماندار دموکرات نیویورک ، اندرو کوومو ، که بیماران مثبت COVID را به خانه بازگرداند ، مخالفت کرد. پیش از استعفا کوومو ، هر دو پدر و مادرش به ویروس آلوده شده و همراه با هزاران نفر دیگر درگذشتند.

در طول موج دوم ، دین به بینندگان هشدار داد که این افتتاحیه “ممکن است دوباره تکرار شود”.

دین با بیان اینكه “هیچ واقعیتی در این باره وجود ندارد” ، اظهار داشت: “در واقع ، من از مردم متنهایی دریافت كردم كه آنها در حال بررسی محل اسكان مجدد بیماران در خانه های سالمندان هستند.” (مرتبط: مصاحبه اختصاصی: جنیس دین فاکس نیوز پس از تصدی فاجعه آمیز کوومو همچنان به مبارزه ادامه می دهد)

نگاه میکنم:

https://www.youtube.com/watch؟v=60UM4uU9qfc

دین گفت: “لازم به ذکر است که این اتفاق ممکن است دوباره رخ دهد ، بنابراین مهم است که بدانیم دفعه قبل چه اتفاقی افتاده است تا بتوانیم حرکت کنیم و دوباره این اشتباهات را نکنیم.” وی افزود: “اما وقتی گزارش هایی می شنوم مبنی بر اینكه ممكن است بیماران به خانه های سالمندان برگردانده شوند ، این یك پرچم قرمز بزرگ است و این چیزی است كه باید خیلی دقیق آن را مشاهده كنیم.”

دفتر کوومو بلافاصله به درخواست نظر دیلی کالر پاسخ نداد.

دین همچنین در مورد مشکلات فعلی خانه های سالمندان صحبت می کند. وی گفت اعضای خانواده به دلیل COVID-19 نمی توانند عزیزان خود را در خانه سالمندان ببینند ، افزود که برخی از خانه ها “از انزوا و قلب شکسته و گرسنگی می میرند”.

“این یک مسئله بزرگتر و بزرگتر است. مراقبت های پرستاری ما باید واقعاً زیر ذره بین قرار گیرند. این س asال بزرگتر و بزرگتر است که ما جلو می رویم. دین به تماس گیرنده گفت که آنها آماده نیستند.

پس از ناموفق بودن کومو ، وی بسیاری دیگر از جمله دولت و اعضای خانواده را مقصر کسانی که در خانه بودند ، دانست.

[ad_2]

منبع: outlandernews.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram followershtml nullednulled themes