اختصاصی: جیم بنکس ، نماینده ، نامه ای را به Pelosi ارسال می کند و در مورد استفاده از ماسک های تحریک کننده در کف خانه ، به دموکرات های اسلمینگ می زند


جیم بنکس ، جمهوری خواه ایندیانا ، روز جمعه نامه ای به نانسی پلوسی ، رئیس مجلس ارسال کرد و دموکرات ها را به دلیل پوشیدن ماسک صورت با کمپین های سیاسی و ماری جوانا بر روی آنها در حالی که روی زمین در مجلس بودند ، ضرب و شتم کرد و گفت که این نقض قوانین مجلس است .

روزنامه دیلی کالر ابتدا نامه ای را دریافت کرد که بنکس به پلوسی فرستاد و در آن از رئیس حزب دموکرات تگزاس ، هنری کوئلار خواست تا ماسکی با آرم مبارزات انتخاباتی خود داشته باشد. بانک ها گفتند که این یک نقض آشکار قوانین خانه است ، زیرا سوزن های تبلیغاتی و سایر منابع رسمی کمپین ممنوع شده است. بانک ها همچنین از نماینده حزب دموکرات در اورگان ، ارل بلومناور ، خواسته اند که ماسکی با برگ های ماری جوانا داشته باشد.

“من با نگرانی در مورد استفاده از ماسک های صورت در کف مجلس برای شما می نویسم ، که هم تبلیغات سیاسی شخصی و هم استفاده از مواد مخدر را برای سرگرمی ارتقا می بخشد ، و به طور کلی از جدی بودن و نجابت کف اتاق می کاهد. در 3 دسامبر سال 2020 ، گزارشگر طرفدار وقت ، هنری كولار از ماسك صورت استفاده كرد كه به نظر می رسید آرم مبارزات انتخاباتی وی را هنگام نشستن روی صندلی بلندگوها نشان می دهد.

“این یک نقض آشکار ممنوعیت اتاق برای استفاده از منابع رسمی برای اهداف تبلیغاتی است. همه اعضا مجاز به استفاده از سنجاق های تبلیغاتی در کف مجلس نیستند و این تفاوتی ندارد. این امر همچنین می تواند نقض H. Res باشد. 5 ، که استفاده از پخش کنگره را برای اهداف سیاسی حزب منع می کند ، “بانک ادامه داد.

حتما بخوانید:
سومر می گوید که او با بایدن موافقت می کند تا دانش آموزان تراجنسیتی به ورزش ، حمام و رختکن دسترسی پیدا کنند

روزنامه دیلی کالر برای تهیه نامه با بانک تماس گرفت و وی پاسخ داد: “سال گذشته ، استانداردهای دکوراسیون طبقه مجلس از پنجره بیرون آمد. این اتفاق در ساعت نانسی پلوسی رخ داده است و من نمی دانم که او برای بهبود اوضاع در مهمانی خود چه کار می کند. شکستن سخنان رئیس جمهور و به نصف رساندن تعداد روزهای کاری محدودیت زیادی تعیین نمی کند. “

نامه را اینجا بخوانید:

نماینده جیم بنکس ماسک های صورت O … توسط هنری راجرز

بانک ها در ادامه نامه گفتند که بلومناوئر قانون رفتاری اتاق را نقض می کند و می گوید این بر اعتماد اتاق تأثیر می گذارد. (مرتبط: “رئیس جمهور جدید و واکسن”: پلوسی توضیح می دهد که چرا پس از ادامه تأخیر ، لایحه کمک به COVID-19 را تصویب می کند)

“در همان روز ، هنگام بحث در مورد قانون MORE ، نماینده ، كنت بلومناوئر ، ماسك صورت را پوشانده بود كه با برگ ماری جوانا پوشانده شده بود در طبقه مجلس. اگر از نظر قانونی کنار گذاشته شود ، استفاده از لباسی که باعث استفاده از هرگونه داروی تفریحی در کف مجلس شود ، نامناسب است. این یک نقض آشکار قانون رفتاری اتاق است ، که هرگونه رفتاری را که منع کند ، “با اطمینان به اتاق منعکس می کند” منع می کند.

این مجلس روز جمعه لایحه ای را تصویب کرد که ماری جوانا را قانونی و محکومیت های قبلی مربوط به ماری جوانا را با 228-164 رأی حذف می کند. قانون سرمایه گذاری و تخریب مجدد ماری جوانا (بیشتر) ، که توسط معاون رئیس جمهور تازه انتخاب شده کمالا هریس در سال 2019 ارائه شد ، ماری جوانا را از لیست مواد کنترل شده تحت قانون مواد کنترل شده حذف می کند و اتهامات کیفری علیه هر کس که “تولید ، توزیع و توزیع می کند” حذف می شود. یا ماری جوانا دارد. ” (مرتبط: این خانه قانون بیشتری را تصویب می کند ، ماری جوانا را قانونی می کند)

حتما بخوانید:
گزارش منتشره از دریافتی های بودجه 4 ماهه سال 1401 / عوارض صادرات نفت 5 برابر و درآمدهای مالیاتی 69 درصد افزایش یافت.

“بلندگو پلوسی ، شما اجازه داده اید كه در طبقه مجلس ماسك صورت بزنید ، كه در سالن اجتماعات دبیرستان ممنوع است. حیف است که برخی از اعضا نمی توانند در برابر استفاده از ماسک های صورت که باعث تضعیف دکوراسیون خانه می شود مقاومت کنند. بهترین راه حل احتمالاً ممنوعیت کامل ماسک های حالت یافته صورت است. “

دفتر پلوسی وقتی از او درباره نامه نامه سال شد بلافاصله به دیلی کالر پاسخ نداد.


منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید