احضاریه می خواهم: لئو ترل می گوید سنا باید در مورد زندگی سیاهها تحقیق کند


وکیل مدنی لئو ترل روز پنجشنبه گفت که او می خواهد شاهد صدور احضاریه و تحقیقات سنا در مورد چگونگی امور زندگی سیاه زندگی (BLM) امور مالی داخلی خود باشد.

“می خواهم احضاریه صادر شود. می خواهم اسناد را ببینم. میلیاردها دلار من می دانم که مانیفست آنها چه می گوید … اما در واقع پول کجا می رود؟ ترل به عنوان مهمان در بیل هامر فاکس نیوز از او س askedال کرد.

“خوب ، من نمی فهمم ، زیرا اول از همه ، به نظر من ، بیل ، زندگی سیاه زندگی می کند سازمانی است که مردم را می ترساند. مردم را تهدید می کند. در قسمت سمت چپ کار می کند. ” (مرتبط: لئو ترل می گوید BLM توسط دون لیمون “در معرض” قرار گرفته است: “آنها علاقه ای به جرم ندارند)

ترل اصرار كرد ، “من خواهان تحقيق در سنا درمورد موضوع ماده سياه هستم و جنگهاي داخلي نيز وجود دارد.”

این درگیری ها متهم به ادعاهایی بود که روز دوشنبه توسط 10 رئیس محلی BLM مبنی بر جمع آوری بودجه برای جمع آوری بودجه و عدم تخصیص اعتبار کافی به خدمات میدانی توسط بخش ملی سازمان صورت گرفت.

بنا بر گزارش ها ، دفتر مرکزی میلیون ها دلار صرف مشاوران ، مسافرت و جبران خسارت برای کارهای خود از جولای 2017 تا ژوئن 2019 کرده است.

اما ترل اظهار داشت كه مشكلات مالي فقط آغاز مشكلات BLM است. “آنها در جیب حزب دموکرات هستند. آنها در همه این شهرهای مهم دموکراتیک بسیار ویرانگر بودند ، و رهبری دموکراتیک توسط “زندگی سیاهپوستان” مهم بود. این یک سازمان مردمی نیست: یک سازمان جنایتکار و تهدید کننده است. ” (مربوط می شود: لئو ترل: “بعد از بازی DNC” کارت مسابقه “در کوه راشمور ،” خجالت می کشم دموکرات شوم) “

افرادی که از سپر خود ساخته Black Lives Matter استفاده کرده اند ، در 25 ژوئیه سال 2020 در ریچموند ، ویرجینیا از مقابل معترضین راهپیمایی کردند. (Eze Amos / گتی ایماژ)

طبق نظر مانیتور بحران آمریکا (American Crisis Monitor) ، طرحی که با همکاری سایت پروژه درگیری و رویدادهای مسلحانه دانشگاه پرینستون انجام شده است ، بین اواخر ماه مه و اواسط سپتامبر 637 شورش در ایالات متحده رخ داده است که 91٪ آنها مربوط به BLM بوده است.

حتما بخوانید:
اختصاصی: مقامات ترامپ می گویند او یک ماده محرک ویروس کرونا ویروس اردک لنگ را امضا خواهد کرد ، اما من فکر می کنم بعید باشد

BLM پس از اعتراضات تابستانی ، که اغلب بر ادعای نژادپرستی سیستمی در نیروی پلیس ایالات متحده متمرکز است ، توسط جریان اصلی آمریکا پذیرفته می شود. استارباکس در ماه ژوئن به کارمندان خود اجازه پوشیدن لباس BLM را داد.


منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید