آیا ادعاهای ترامپ در مورد “انتخابات جعلی” به شانس CSO در دور دوم سنا جورجیا آسیب می رساند؟


استراتژیست های جمهوری خواه نشان می دهند که دور دوم انتخابات گرجستان با سناتورهای جمهوری خواه کلی لوفلر و دیوید پردو حتی از انتخابات سراسری سال 2020 مهمتر است ، خصوصاً برخی در اردوگاه رئیس جمهور دونالد ترامپ – و اغلب شخص رئیس جمهور – روند انتخابات دولت فاسد است.

دیلی کالر با تعدادی از استراتژیست های جمهوری خواه و افراد آشنا به انتخابات گرجستان صحبت کرد و در حالی که آنها تأکید نکردند که ادعاهای ترامپ و طرفدارانش صدمه دیده است ، اما قطعاً گفتند که آنها به حزب جمهوریخواه کمک نمی کنند اکثریت خود را در سنا حفظ کند.

لوفلر در برابر رافائل وارنوک ، نامزد دموکرات ها رقابت می کند ، در حالی که پرد در مقابل یک نامزد دموکرات خودش ، جان اوسوف ، در یک بازی برگشت قرار دارد. هر دو انتخابات در تاریخ 5 ژانویه سال 2021 برنامه ریزی شده است. جمهوری خواهان در حال حاضر از دو کرسی مجلس سنا برخوردار هستند.

معاون رئیس جمهور مایک پنس در تظاهرات اکثریت مردم در کانتون جورجیا به همراه سناتور دیوید پردو (R-GA) و سناتور کلی لوفلر (R-GA) جمعه ، 20 نوامبر 2020 در کانتون ، GA به طرفداران خود موج می زند. (جیسون آرموند / لس آنجلس تایمز از طریق گتی ایماژ)

فورد اوکانل ، که در حال کار در دور دوم سنا در جورجیا است ، به دیلی کالر گفت که رای دهندگان در جورجیا باید نگران “بی نظمی” انتخابات عمومی 2020 باشند ، اما همچنان آنها را به رأی دادن ترغیب کرد. برای لوفلر و پوردو اکثریت اندک سنا را حفظ کنند.

حتما بخوانید:
ده چیزی که درباره زمین نمی دانید

وی توضیح داد: “طرفداران ترامپ حق دارند خشمگین شوند ، بی نظمی رای دهندگان وجود دارد که دموکرات ها و بسیاری از رسانه های جریان اصلی ترجیح می دهند آنها را نادیده بگیرند”. اما انتشار مهمترین انتخابات غیر ریاست جمهوری در 50 سال اخیر ، کنترل کامل دولت فدرال به دموکراتها و کلیدهای نابودی نه تنها برنامه “آمریکا را دوباره بزرگ بساز” بلکه میراث قوی رئیس جمهور ترامپ در چهار سال گذشته را نیز به دست خواهد داد. بلا استفاده. ” (مرتبط: کاندیدای دموکرات در جورجیا ، رافائل وارنوک چندین بار در خطبه های خود از اصلاحیه دوم انتقاد کرد)

آدام گودمن از Ballard Partners به ​​دیلی کالر گفت که ادعای “انتخابات جعلی” در واقع “صدمه ای” به GNP نخواهد زد و پیش بینی کرد که ادعاهای ترامپ “نحوه رسیدگی به رای در ژانویه را تحمیل کند.” [to] زیر ذره بین قرار گرفتن “

وی ادامه داد: “مقامات برای اجرای قوانین خم می شوند.” “این فرایند باید بهتر ، تمیزتر و شفاف تر از همیشه باشد.”

از شب انتخابات ، رئیس جمهور اظهار نظرهای محدودی راجع به مسابقات گرجستان به توییتر انجام داده است ، اما روز شنبه برای برگزاری اولین تجمع خود در حمایت از لوفلر و پردو به ایالت هلو می رود. معاون رئیس جمهور مایک نیز قبلاً برای این جفت سناتور تبلیغات انتخاباتی کرده است و دفتر وی روز دوشنبه اعلام کرد که وی روز شنبه در صحنه تئاتر به ترامپ خواهد پیوست و روز جمعه نیز یک تجمع انفرادی دیگر در این ایالت برگزار خواهد کرد.

حتما بخوانید:
بررسی واقعیت: آیا این عکس MAGA March در نیواورلئان را نشان می دهد؟

در همین حال ، ترامپ صریحاً از وزیر امور خارجه گرجستان برد رافنسپرگر انتقاد کرده است ، وی گفت که رئیس جمهور ترامپ علی رغم اینکه خانواده اش به او رأی دادند و برای مبارزات انتخاباتی خود پول اهدا کردند ، او را زیر اتوبوس انداخت. (مرتبط: وزیر امور خارجه جورجیا می گوید ترامپ او را “زیر اتوبوس” انداخت – “خانواده به او رأی دادند ، آن را به او دادند”)

رافنسپرگر و مدیر اجرای سیستم رأی گیری جورجیا گابریل استرلینگ روز دوشنبه در یک کنفرانس خبری برگزار کردند که “بازیگران نادرست” “از احساسات بسیاری از طرفداران ترامپ با ادعاهای خارق العاده ، نیمه واقعیت ها ، اطلاعات غلط و صادقانه استفاده می کنند.” . “

نگاه میکنم:

ترامپ روز دوشنبه برایان كمپ ، فرماندار جمهوری جورجیا را نیز تحت پیگرد قانونی قرار داد و ادعا كرد كه كامپ در حال استفاده از “اختیارات خارق العاده” خود برای تحقیق در مورد انتخابات عمومی است كه “معدن طلا” “تقلب” را آشكار می كند. (مرتبط: وزیر امور خارجه جمهوری جورجیا “بازیگران غیر صادق” را به “گمراه کردن” POTUS در سلطه متهم می کند)

تعدادی از سناتورها و سیاستمداران برجسته در این ایالت کمپاین کرده و از طریق عملیات شخصی خود مبلغی را اهدا کرده اند تا به این دو نامزد کمک کنند تا در دور دوم انتخابات خود پیروز شوند ، زیرا انتظار می رود گرانترین مسابقات سنا در طول تاریخ باشد.
منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید