به همین دلیل هنرآموزان در انتهای دوره قادر هستند برندهای مختلف گوشی، اعم از برندهای رایج و غیرمعروف تر را باز و بسته کرده و آن را بدون کاهش کیفیت تعمیر کنند. لازم به ذکر است تمامی آموزش ها به صورت تضمینی بوده تا زمانی که علاقه مندان به رشته تعمیرات موبایل تمامی مطالب را به صورت جامع و کامل فرا نگرفته باشند دوره برای آن ها ادامه خواهد داشت علاقه مندان می توانند با خیال راحت در آموزشگاه مهیا موبایل ثبت نام کرده آموزش تعمیرگوشی را بگذرانند و برای خود کسب و کار راه اندازی کنند. شما پیش از شرکت در آزمون های تعمیرات موبایل می بایست با آموزش کامل تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری انواع موبایل اندروید و آیفون آشنا باشید. در این مقاله به صورت کامل به مهم ترین ابزاری که برای ورود به این شغل به آن نیاز دارید، پرداخته ایم. برق در خودروها یکی از مهم ترین سیستم ها بوده و خراب شدن قطعات این سیستم مشکلات بسیاری را در خودرو ایجاد کرده و در حتی در برخی از مواقع شاهد روشن نشدن خودرو به دلیل خرابی در سیستم برق هستیم.

تعمیر ال سی دی، مشکلات نور و صفحه نمایش، خراب شدن باتری، شارژ نشدن باتری، آب خوردگی، زود شارژ خالی کردن، خراب شدن سوکت شارژ، مشکلات میکروفون و اسپیکر، مشکلات ویبره، آنتن دهی، نصب نشدن برنامه ها، خراب شدن دوربین برخی از رایج ترین مشکلاتی است که افراد به دنبال یک تعمیر کار ماهر برای رفع آنها هستند. این ساده ترین ابزاری است که در آموزش تعمیر موبایل با کلیپ آموزش تعمیرات موبایل آن سروکار دارید. برد، باتری، سمیکارت، رام، CPU برخی از مهم ترین قطعات در گوشی های موبایل است. میزان درآمد و حقوق در شغل تعمیرات موبایل مانند دیگر مشاغل فنی وابسته به سطح دانش و مهارت شما می باشد. پس از کسب مهارت های لازم در آزمون های عملی و کتبی تعمیرات موبایل سازمان فنی حرفه ای که به صورت سراسری برگزار می گردد ثبت نام و شرکت نمایید. این آزمون ها نیز به صورت هماهنگ برگزار می شود. نحوه استفاده از انواع مختلف تجهیزات و ابزارها برای انجام صحیح تعمیر انواع دستگاه های تلفن همراه شامل مونتاژ انواع گوشی ها ، شناسایی و آزمایش قطعات گوشی ، مطالعه مادربرد و اجزای سازنده آن، کار روی تراشه های مختلف PCB، نحوه استفاده از مولتی متر ، لحیم کاری (برای پل زدن مسیرهای شکسته) ، جایگزینی تراشه ها و قطعات، جایگزینی درگاه های شارژ ، اتصالات ، سوئیچ ها ، رفع تلفن های همراه آسیب دیده از آب و خیلی بیشتر …

این عوامل باعث شده بسیاری از کارآموزان به دنبال یادگیری تعمیرات تلفن همراه برای ورود به این کسب و کار باشند. سرمایه لازم برای ورود به شغل تعمیرات موبایل چقدر است؟ اما اگر زیرنظر یک فرد تجربی آموزش ببینید میتوانید نکات آموزش تعمیرات موبایل را به صورت تجربی فرابگیرید. این مسئله پر واضح است که هیچ چیز جای آموزش به صورت حضوری را نمی گیرد اما امروزه علم به قدری پیشرفت کرده است که دیگر این سخن جایی ندارد و بسیاری از افراد کارهای خود را به صورت آنلاین و مجازی انجام می دهند. در آخر بدانید در ابتدای هر کاری شما باید برای کمترین سود زحمت فراوان بکشید، گاهی بیراهه بروید، اشتباه کنید و ضرر بدهید، اما در ادامه، راه روشن است و شما به تدریج به یک فرد باتجربه و متخصص تبدیل خواهید شد. این مدرک مورد تایید سازمان ها و شرکت های خصوصی و دولتی و به عنوان یک Skill Certificate می تواند به عنوان معرفی مهارت های شما و همچنین جز رزومه کاری و مهارتی دانشپذیر قرار گیرد.

ما به جلسات عملی و کاری در حین آموزش معتقدیم و باور داریم. بخش تئوری و بخش عملی. در صورتی که این سوالات ذهن شما را درگیر کرده و قصد دارید با مراحل دریافت این مدرک آشنا شوید، در ادامه این مطلب شما را با انواع مدارک تعمیرات موبایل و نحوه شرکت در آزمون عملی و تئوری فنی حرفه ای تعمیرات موبایل و دریافت مدرک فنی حرفه ای بین المللی تعمیرات موبایل آشنا می کنیم، با ما همراه باشید. دوره آموزش تعمیرات موبایل در کوک موبایل شامل برگزاری دوره های تخصصی در حوزه تعمیرات نرم افزار موبایل و سخت افزار موبایل می باشد و مفاهیم تئوری و عملی تعمیرات موبایل آموزش داده می شود. مدرک رسمی فنی حرفه ای به دلیل داشتن کد ملی آموزش در دیگر کشورها اعتبار داشته بنابراین در صورتی که قصد دریافت مدرک بین المللی تعمیرات موبایل و مهاجرت را دارید می بایست مدرک رسمی فنی حرفه ای تعمیرات موبایل را اخذ نمایید. بنابراین افرادی که در دوره آموزشی همه این موارد را آموزش دیده اند در این آزمون ها موفق خواهند بود. دریافت این مدرک مستلزم شرکت در آزمون عملی تعمیرات موبایل فنی حرفه ای و آموزن کتبی تعمیرات موبایل است. پس از شرکت در آزمون کتبی لازم است در آموزن های عملی تعمیرات موبایل شرکت کنید.

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد ثبت نام آموزش تعمیرات موبایل لطفا به بازدید از وب سایت ما.

ایندکسر