آریزونا ، ویسکانسین تأیید نتایج انتخابات تأیید بردهای نزدیک بایدن


آریزونا و ویسکانسین آخرین ایالتی بودند که نتایج خود را در انتخابات ریاست جمهوری روز دوشنبه ثابت کردند و پیروزی های نزدیک برای رئیس جمهور منتخب جو بایدن را در هر دو ایالت تثبیت کردند.

کتی هابز ، وزیر امور خارجه آریزونا ، در مراسم صدور گواهینامه گفت: “با وجود چالش های بی سابقه ، آریزونا برای دموکراسی ما ظهور کرده است.” “این انتخابات با شفافیت ، صحت و انصاف مطابق با قوانین و رویه های انتخاباتی در آریزونا ، علی رغم ادعاهای متعدد خلاف ادعا ، انجام شد.”

داگ دوسی ، فرماندار جمهوری خواه آریزونا ، نتایج بعد از ظهر دوشنبه را تأیید کرد و از روند انتخابات ایالت در طول مراسم قدردانی کرد.

این ایالت همچنین پیروزی کاپیتان مارک کلی بر سناتور حزب جمهوری خواه مارتا ماکسالی در انتخابات ویژه این ایالت را تأیید کرد. کلی قرار است بعد از ظهر چهارشنبه در مجلس سنا سوگند یاد کند. (مرتبط: ویروس کرونا ، مارک کلی ، برای تأیید نامزد بانک فدرال ، فشار به GOP فشار می آورند)

بایدن تنها 0.3٪ رئیس جمهور دونالد ترامپ را در این ایالت شکست داد ، در حالی که کلی با بیش از دو امتیاز ماکسالی را شکست داد.

در ویسکانسین ، آن جیکوبز ، رئیس کمیسیون انتخابات ایالتی ، نتایج را یک روز پس از شمارش جزئی تقاضای تبلیغات انتخاباتی ترامپ ، به دست آورد که بیش از 100 رای اضافی برای بایدن به دست آورد.

اگرچه دو کشور نتایج مربوطه خود را تأیید کرده اند ، تیم حقوقی ترامپ گفت که آنها هر دو نتیجه را به چالش می کشند.

حتما بخوانید:
بایدن لید را تأیید می کند ، جورجیا شمارش را کامل می کند

ترامپ گفت: “سرشماری ویسکانسین به معنای یافتن خطاهای سرشماری نیست ، بلکه یافتن افرادی است که غیرقانونی رأی داده اند و این پرونده پس از سرشماری ، دوشنبه یا سه شنبه تشکیل می شود.” توییت شنبه.

ویسکانسین پس از میشیگان و پنسیلوانیا ، جایی که نتایج مربوطه هفته گذشته تأیید شد ، آخرین ایالت روی “دیوار آبی” است که نتایج انتخابات خود را تأیید می کند. اگرچه بایدن موفق شد هر سه ایالت را به ستون دموکرات ها بازگرداند ، اما ویسکونسین را تنها با اندکی چرخش ، با کمی بیش از 20500 رأی به دست آورد.

اگرچه تیم حقوقی ترامپ نتایج بسیاری از کشورها را در میدان جنگ به چالش کشیده است ، اما آنها با موارد بسیار بیشتری روبرو هستند موانع قانونی از برنده شدن

محتوای ایجاد شده توسط بنیاد خبری Daily Caller News به طور رایگان در دسترس هر ناشر خبره واجد شرایطی است که می تواند مخاطبان زیادی را به خود جلب کند. برای گزینه های صدور مجوز برای محتوای اصلی ما ، لطفاً با licensing@dailycallernewsfoundation.org تماس بگیرید.
منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید