آخرین جزئیات تغییرات یارانه/ حدود 3 میلیون نفر مشمول دریافت یارانه شدند




آخرین جزئیات تغییرات یارانه/ حدود 3 میلیون نفر مشمول دریافت یارانه شدند

افزایش دادن:

فصل اقتصاد – بر اساس اعلام سازمان اعزام یارانه ها، از مجموع 5 میلیون و 930 هزار نفری که یارانه آنها در فروردین ماه قطع شد، به 3 میلیون نفر یارانه پرداخت شد.

به گزارش حوزه اقتصاد، بر اساس اطلاعات ارائه شده از سوی سازمان رسیدگی به یارانه ها، تعداد کل ثبت نام کنندگان تا ابتدای آبان ماه 93 بالغ بر 2 میلیون و 650 هزار نفر است. بر اساس بررسی های انجام شده، یک میلیون و 65 هزار نفر از آنها در دهک های نهم تا یازدهم درآمدی بوده و یارانه دریافت کرده اند.
همچنین یک میلیون نفر در دهک دهم درآمدی هستند و مشمول دریافت یارانه نیستند.
لازم به ذکر است تعداد کل مشمولان تا تاریخ 24 اردیبهشت 1393 یک میلیون و 593 هزار نفر بوده که از این تعداد 3/4 میلیون و 300 هزار نفر در سامانه پشتیبانی درخواست بررسی ثبت کردند. از این تعداد، 3.000.000.000.000 نفر در دهک های درآمدی 1 تا 9 شناسایی و یارانه آنها بازگردانده شد و معوقات یارانه ای به حساب سرپرستان خانوار واریز شد.
امکان تغییر دهک اعطا کنندگان با خرید سهمیه 2000 دلاری
اخطار قضایی به مردم در خصوص اجاره کارت ملی/ اطلاعات خریداران ارز به سازمان های هدف و مالیات ارسال می شود.
لازم به ذکر است یکی از معیارهای تعیین عشر خانواده که اخیرا بر آن تاکید شده است، دریافت سهمیه 2000 دلاری است. به عبارت دیگر اگر فردی این سهم را دریافت کند، اطلاعات مربوط به آن به نام فعالیت اقتصادی فرد در سامانه تامین اجتماعی ایران ثبت می شود و این ممکن است عشر افراد را تغییر دهد.
انتهای پیام/







حتما بخوانید:
"این مرا بیمار می کند": گرگ گاتفلد جایزه امی اندرو کوومو را منفجر می کند ، در حالی که ترامپ به جای آن "دشمنی" می کند